Kuriózní záchrana

Vítr odnesl holčičku na jednorožci na širé moře. Zachránil ji trajekt! VIDEO

Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 26. 8. 2020
Téma:

Opravdu hodně netradiční pohled se před několika dny naskytl lidem, kteří cestovali na trajektu na okraji Korintského zálivu v Řecku. Z paluby totiž zahlédli malou dívenku, jak pluje daleko od pevniny na nafukovacím jednorožci!

Na sociálních sítích se objevilo i video, které zachycuje jak plující holčičku, tak její následnou záchranu. I když šlo o velmi nebezpečnou situaci, která mohla dopadnout všelijak, podle portálu dnevnik.hr bylo dítě naprosto klidné a vypadalo, že si prostě užívá čas strávený ve vlnách.

 

Pasažéři i posádka samozřejmě na nic nečekali, dívenku na jednorožci z moře vylovili, odvezli ke břehu a předali vyděšeným rodičům.

 

 

Nafukovačka se vznášela ve vlnách asi kilometr od pobřeží u vesnice Antirio, která leží západně od Atén a severozápadně od Sparty. Podle dívčina otce dcerku odnesl na volné moře poryv silného větru.

 

Podle řeckých médií se otec i další svědci snažili dívku zachránit vlastními silami, ale nedokázali k ní doplavat. Proto následně kontaktovali kapitána trajektu, který proplouval kolem.

 

Pusťte si video ze záchrany:

 

Související témata:
TN.cz