Středočeský kraj

Lidé nevěří, že se Nikola z Brandýsa oběsila na sluchátkách! Založili petici

V Brandýse nad Labem zemřela mladá maminka - 2
Zdroj: Girlswithcars
Nikola zemřela na konci srpna
Roman Dolejský
Roman Dolejský
Publikováno 18. 9. 2019
Téma:

Na internetu se objevila petice za přezkoumání případu úmrtí Nikoly z Brandýsa nad Labem. Mladá maminka zemřela na konci srpna podle policie zřejmě vlastní rukou, mnoho lidí z jejího okolí tomu ale nevěří.

Od pondělí, kdy byla založená, bylo ve středu o půl šesté večer pod peticí za přezkoumání okolnosti úmrtí Nikoly již 251 podpisů. O cizí zavinění podle policie zřejmě nejde. "Vše nasvědčuje tomu, že dívka spáchala sebevraždu. Zatím však nemáme výsledky pitvy," řekla policejní mluvčí Vlasta Suchánková minulý týden. Tomu se ovšem lidem z Nikolina okolí nechce věřit.


Nikolina smrt vrazila klín mezi jejího přítele Honzu, se kterým měla syna, a její přátele a rodinu. Někteří Honzovi nevěří, obviňují ho, že Nikole duševně i tělesně ubližoval. Honza byl přitom ten, kdo Nikolu našel. "Byla na posteli zády ke dveřím. Oběsila se v sedě, na sluchátkách od počítače," popsal.

 

Navíc se jim nezdá, že by se jen tak zřekla své mateřské zodpovědnosti. "Žila pro svého syna a nikdy by jej nenechala samotného," je přesvědčená její kamarádka. Petici naleznete pod tímto odkazem.

 

 


Honza se však podle svých slov odchodem Nikoly velmi trápí. "V tu chvíli se mi zhroutil svět. Náš vztah nebyl perfektní, ale fakt jsem ji miloval. Jsem z toho už na prášky, jak mě z toho každý obviňuje," popsal. Více si přečtěte zde a zde.

TN.cz