GALERIE šokující příběhy

Nejošklivější ženy světa: Bez ostychu popsaly své příběhy

Ženy, které šokují svět
Zdroj: Profimedia / facebook
Téma:

Každá žena vás na první pohled zaujme něčím jiným. Jedna má smyslný pohled, druhá sexy postavu, třetí hustou hřívu. Některé ženy ale přitahují pozornost nechtěnou.

S udivenými pohledy se musí každý den vyrovnávat i Melanie Gaydos, které můžete nemoc číst ze tváře nebo nadmíru vnadná Elizabeth Staar. Ony se ale rozhodně nestydí, dokonce o sobě samy dávají vědět! Žádná z těchto žen totiž nechce kvůli drobným nedostatkům skrývat před světem své přednosti.


Melanie Gaydos

 Melanie trpí syndromem ektodermální dysplazie, což je genetická porucha způsobující špatný růst vlasů, nehtů, zubů i kostí. Ani nemoc jí ale rozhodně nezabránila dělat to, co nyní tak miluje. Modeling. "Vždy jsem chtěla v životě dosáhnout něčeho velkého, být na billboardech nebo na filmovém plátně," vysvětluje Melanie.

 

 

A povedlo se. Melaniin originální vzhled se stal její silnou stránkou a ona se stala ikonou, kterou na socialních sítích sleduje více než 42 tisíc lidí.

 

 

Valeria Levitin

Valeria trpí extrémní anorexií. Ve svých 39 letech vážila pouhých 25 kilogramů, a stala se tak zřejmě nejvyzáblejší ženou světa. Trpí a snaží se proto být odstrašujícím příkladem pro mladé slečny. Přesto se najde velké množství dívek, pro které je Valeria inspirací. "Chtějí abych jim poradila, jak toho mohou dosáhnout," popsala.

Valeria se nyní snaží anorexii překonat. Touží totiž po rodině.

 

GALERIE: Ženy, které šokují svět

1
/
21
Zdroj: Profimedia
Ženy, které šokují svět - Valeria Levitin

 

Mikel Ruffinelli

Mikel je ženou s největšími boky na světě. Obvod kolem výrazných ženských křivek měří neuvěřitelných 243 centimetrů. Mikel si stěžuje zejména na to, že kvůli bokům neprojde dveřmi. Matku čtyř dětí obdarovala velkými boky příroda a jak sama říká, rozhodně nehodlá hubnout. Křivky jí přijdou velmi sexy a ženské.

 

Elizabeth Starr

Před šestnácti lety si nechala do prsou vložit obří implantáty, nyní má Elizabeth strach o život. Hvězda filmů pro dospělé prodělala nejméně 63 procedur. Ačkoli jí nyní obří ňadra kazí život, další operaci podstoupit nemůže. Hrozí jí totiž infekce a krevní sraženiny.

 

 

Jyoti Amge

Indická herečka Jyoti Amge je zapsána v Guinnessově knize rekordů jako nejmenší žena světa. Měří neuvěřitelných 62,8 centimetrů!

 

Asha Mandela

Asha na první pohled zaujme svými vlasy. Její dredy měří téměř 17 metrů! Mytím hlavy sice stráví dva dny, ale odmítá si vlasy ostříhat. Nedonutí ji k tomu ani doporučení lékařů, kteří Ashu varují, že by kvůli neskutečně těžkým vlasům klidně mohla i ochrnout. Její chlouba váží téměř 19 kilogramů.

 

 

Sarotin

Sarotin z Džakarty má tělo poseté "bublinkovými" nádory už téměř pět let. Prošla si moc těžkým obdobím, rodina se jí dokonce zřekla. Musela opustit i svou vesnici. Má celkem čtyři děti. Ačkoli trpí, nákladnou léčbu si Sarotin nemůže dovolit. Přesto není snad nikdo, kdo by o Sarotin nikdy neslyšel. Její příběh je legendární.

 

 

Kelly Lee Dekay

Kelly její posedlost komiksovými postavičkami a zejména Jessicou Rabbit dovedla až k 40 centimetrům v pase. Tělo si zdeformovala častým nošením korzetů.

 

Amanda Brignall

Matka dvou dětí se nechala tetovat ve chvíli, kdy ji dostihla krize středního věku. Po rozchodu si nechala potetovat 80 procent těla. Nyní si ale nemůže najít muže. Její vzhled pány totiž děsí.

 

Související témata:
lud TN.cz