Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 2. 2019
sociální sítě

Lidé se hádají o správném počtu ručníků! Kolik jich máte doma?

Ručníky - ilustarční foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Lidé se začali na sociálních sítích dohadovat o tom, kolik ručníků by měl mít každý doma. Debatu zahájil fotograf Abdul Dremali, který se kvůli tomu pohádal se svou přítelkyní. On řekl deset, jí se to však nelíbilo. Někteří lidé uvedli, že mají ručníků patnáct, jiní dokonce až čtyřicet.

Napadlo vás někdy zjistit, kolik máte doma ručníků? Pokud ne, je možná nejvyšší čas. Na sociálních sítích se totiž o tom rozjela debata. "Dobrý den, dospělí. Mám na vás otázku…Jaký je správný počet ručníků, které máte?" napsal na twitter fotograf Abdul Dremali.

 

 

Dotaz lidem položil poté, co se o ručnících pohádal se svou přítelkyní. Ta totiž nesouhlasila, že mu stačí jen deset ručníků a myslela si, že je blázen, uvedl deník Mirror.

 

Na jeho příspěvek začali okamžitě lidé reagovat a přidávali svoje názory. "Šest velkých ručníků, šest malých ručníků, čtyři až šest ručníků na ruce, šest žínek, tři ručníky pro psy, dva ručníky pro případ potřeby," odpověděla fotografovi Lizzie O.

 

Další lidé psali, že mají doma dvanáct nebo patnáct ručníků. Někdo z uživatelů uvedl, že jich má dokonce čtyřicet. Jiným zase stačí ručníky dva. "Jeden pro mě a jeden pro ni," napsal na twitter Ho Chi.

 

 

Většina lidí se také dohadovala, který počet je vlastně normální. "Můj spolubydlící užívá jeden po každé sprše a myslí si, že je to normální. Je někdo, kdo s tím souhlasí?" zeptal se ostatních Jason. "Čtu tady o tom, kdo má kolik ručníku a jsem fascinovaná i zděšená," napsala LynnRae.

 

Na správném počtu se zatím lidé neshodli, ale je jisté, že se tato debata rozšíří ještě víc. Zatím na ni odpovědělo přes dva tisíce lidí a dalších deset tisíc si ji přečetlo.

 

Anketa

Kolik máte doma ručníků?

Hlasovalo 1259 lidí.

reg TN.cz
Reklama