tragédie na slovensku

Lidé se obuli do rodičů Terezky (†5). Zdržte se zlých řečí, prosí známá

Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Publikováno 4. 6. 2020
Téma:

Rodiče pětileté Terezky, která se ve středu nešťastnou náhodou oběsila na psím vodítku na skluzavce, jsou smrtí své mladší dcerky zdrcení. Nepřidaly tomu ani nenávistné komentáře, které se objevily na sociálních sítích a které obviňují rodiče z nezodpovědnosti. Jejich známá prozradila, že byli vždy dobrými rodiči a žádá lidi, aby se zlých komentářů zdrželi.

V době tragédie byla podle webu TVNoviny.sk maminka Terezky v práci. Otec, který je myslivcem, byla doma. Neštěstí se stalo v podstatě přímo před jeho nosem - holčička si zrovna hrála na skluzavce na zahradě u rodinného domu. V zápalu hry se nešťastně zachytila a oběsila na psím vodítku.

 

Na místo okamžitě vyrazili záchranáři, kteří bojovali o život holčičky více než půl hodiny. Zachránit se jim ji ale nepodařilo a lékař musel konstatovat smrt. Rodina nyní prožívá velmi těžké chvíle, prozradila televizi Markíza jejich známá Denisa M.

 

"Prosím, z úcty k rodině, kterou znám, zdržte se nenávistných komentářů. V těchto chvílích to už tak mají dost těžké. Jsou to dobří rodiče a je to obrovská tragédie a nešťastná náhoda," vzkazuje lidem paní Denisa v reakci na komentáře, které se vyrojily na sociálních sítích.

 

 

 

Případem se zabývá i policie. "Mohu potvrdit zásah, při kterém záchranáři bojovali o život dítěte, bohužel neúspěšně. S ohledem na citlivost případu se nebudeme vyjadřovat k žádným jeho okolnostem," řekla slovenská policie.

 

Rodiče mají kromě pětileté Terezky ještě jednu dcerku, která chodí do třetí třídy. V době neštěstí byla zrovna ve škole. Rodina žije v domku v jedné ze čtvrtí v obci Branč v Nitranském kraji a podle sousedů se jedná o velmi slušné lidi, uvedl web Čas.sk.

TN.cz