co se stalo?

Lidí zuří kvůli bankovnictví Equa bank: Nefunguje ani na mobilu

Muž u počítače
Zdroj: Profimedia
Lidí zuří kvůli bankovnictví Equa bank. Ilustrační foto
Téma:

Na facebookových stránkách Equa bank se množí stížnosti na internetové bankovnictví. Podle uživatelů nefunguje ani na mobilním telefonu. Nespokojení klienti banky se ozvali i redakci TN.cz.

"Dobrý den, zkoušela jsem se přihlásit do bankovnictví, ale nefunguje ani na telefonu, ani na stránkách. Je nějaký výpadek?" popsala svůj problém Daniela. "Opět výpadek. Za poslední období celkem častý jev," komentoval Martin.

 

"Internetové bankovnictví má na starosti nějaký student gymnázia, abyste ušetřili? Posílání peněz je neuvěřitelná komplikace, odejdou až na několikátý pokus, pokud vůbec. V nočních hodinách nefunguje internetové bankovnictví často vůbec," je jednou z drsnějších reakcí nespokojeného klienta.

 

 

Pouze někteří lidé se dočkali odpovědi. "V rámci dnešního dne evidujeme komplikace s přístupem do mobilní aplikace, na nápravě už kolegové intenzivně pracují. Děkujeme za pochopení," reagovala na Facebooku Dominika z Equa bank.

 

"Dnes je komplikace na naší straně. Evidujeme výpadky bankovnictví a naši kolegové se to snaží co nejrychleji napravit. Zkuste přihlášení třeba za půl hodinky. Za komplikace se omlouváme a přejeme Vám pěkný den. Míša, Equa bank."

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
ham TN.cz