Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

rozporuplné reakce

Lidi rozzuřilo video: Dívenka krutě týrá psa, tvrdí! Chtějí pomstu

Holčička se psem
Zdroj: facebook.com
Holčička na videu prý pejska týrá

Na sociálních sítích se rychlostí blesku začalo šířit video, na kterém holčička z Karviné venčí svého psa. A podle mnohých svým chováním pejska týrá. Záběry už sdílelo téměř šest a půl tisíce lidí.

Video, které mezi lidmi budí vášnivé emoce, natočila jedna z obyvatelek Karviné. Holčička na jednom ze sídlišť venčí svého pejska. Nejprve s ním leží v trávě a objímá ho. Potom jde k parkovišti a roztočí psa na vodítku, přitom s ním údajně udeří do jednoho z aut. Pak se k němu znovu skloní a mazlí se s ním.

 

 

 

Jenže zatímco jedněm nepřipadá dívčino chování nijak drsné, na sociálních sítích lidé volají po pomstě. Matka se ale brání, že dívka trpí autismem. Jenže ani to se mnohým nezdá a podezřívají ženu ze zneužívání sociálních dávek.

Anketa

Týrá podle vás malá holčička pejska?

Hlasovalo 4695 lidí.

 

"Chtěla bych upozornit na zcela nestandardní způsob výchovy a víceméně i nahlásit zneužívání autismu a s ním spojených sociálních dávek. Matka tvrdí, že je dcera autistka, nicméně tedy musí o dítě pečovat 24 hodin denně a rozhodně takovéto dítě není možno několikrát denně posílat samotné venčit psa. Doufám, že se dítě dostane do správné péče a ten pes z rodiny pryč," napsala čtenářka, která redakci TN.cz na video upozornila.

 

 

"To si snad jako dělá srandu! Fuj, až mi je zle z toho! Je mi úplně jedno, že není v pořádku! Sociálku na ně," nebrala si servítky na sociálních sítích Michaela. "Moc nechápu, proč natáčející nevyběhl a nedal jí jednu přes hubu a psa nesebral. Tohle je hrozné, jak se takhle může chovat děcko," přidala se Linda. Video od včerejšího poledne, kdy bylo zveřejněno, má už přes 6400 sdílení.

 

Hotová smršť se potom strhla na profilu maminky postižené holčičky, většinu diskutujících totiž nezajímalo, že dívka trpí autismem. Matka si nakonec musela účet zablokovat. Podezření z týrání zvířat už řeší karvinská policie.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KRUTÝ TYRAN: Muž hystericky křičel na svého psa! Ten pak udělal něco, kvůli čemu lidé majitele drsně odsuzují

JEN PRO OTRLÉ: Bezcitný muž přivázal psa k autu. Potom sedl za volant a rozjel se!

mom TN.cz