video Záhadný tvor

Lochnesská příšera je zpátky! Viděli ji dvakrát během pěti dní

Téma:

Po osmi měsících se z vod skotského jezera Loch Ness vynořila známá Lochnesská příšera. Bájné monstrum během několika dní pozorovali hned dvě skupiny turistů. Jednomu muži z Walesu se dokonce Lochnesku podařilo natočit!

Když se bájná příšera nikomu neukázala téměř tři čtvrtě roku, začali mnozí spekulovat, že je Lochneska po smrti. V červnu loňského roku se dokonce na březích skotského jezera Loch Ness objevily pozůstatky, které měly patřit právě příšeře žijící v jezeře (psali jsme ZDE). Příšera se ale ukázala v srpnu.

 

Teď se zdá, že pozůstatky na břeh jezera nastražil neznámý vtipálek. Po delší době se totiž příšera opět objevila. Velšský turista Rob Jones natočil v neděli podivného tvora. Z hladiny jezera vyčuhovaly dlouhý krk a hlava.

 

"Sledoval jsem to docela z dálky od místního hradu přes celé jezero. Ale když jsme zastavili naši dodávku, bylo to už velmi blízko. Další lidé zastavovali, aby si to taky vyfotili. Bohužel, já nevěřím na příšery, ale rád bych věděl, co to bylo," řekl Jones deníku Scotsman.

 

 

Na videu proplouvá Nessie, jak místní příšeře přezdívají, jen pár metrů od projíždějícího člunu. Muž, který stojí na jeho přídi, si proplouvající příšery vůbec nevšímá. Nessie později zmizí ze záběru za větvemi stromů.

 

Lochnesku spatřila 2. května turistka z Manchesteru Hayley Johnsonová, která tvora vyfotila. Jones natočil své video 7. května. Nessie se tak po osmiměsíčním schovávání ukázala zvědavým turistům dvakrát během pěti dní.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MRAZIVÉ VIDEO: V Portugalsku natočili podivné monstrum. Domnívají se, že jde o bájnou čupakabru

STRACH A HYSTERIE: Do obchodu vlezlo obří monstrum. Tohle šílené video natočil jeden ze zaměstnanců!

Kdo je tento slizoun? Nejošklivější zvíře světa!

vbo TN.cz