poznáte je?

Policie zveřejnila video surové vraždy na benzince. Namířil a pálil!

Téma:

Záběry brutální vraždy na benzinové pumpě nedaleko Nelahozevsi na Mělnicku zveřejnili policisté. Lupič při příchodu do prodejny okamžitě tasil zbraň a střílel. Prodavačce nedal nejmenší šanci, aby mu vydala peníze a přežila.

Byla to chladnokrevná poprava. 58letá pumpařka se už domů z práce nikdy nevrátí. V noci na pondělí ji zavraždila dvojice neznámých lupičů. Tragédie se stala krátce po půl třetí ráno na benzince u silnice 608 nedaleko Nelahozevsi na Mělnicku.

 

"Na benzinovou pumpu zaútočila dvojice neznámých pachatelů. 58letá žena, která pracovala jako obsluha čerpací stanice, na místě smrtelným zraněním podlehla," uvedl mluvčí policie Zdeněk Chalupa.

 

GALERIE: Smrt na čerpací stanici u Nelahozevsi na Mělnicku

1
/
6
Zdroj: AKTU.cz
Smrt na čerpací stanici u Nelahozevsi na Mělnicku - 1

 

Maskované lupiče se podařilo zachytit na bezpečnostní kamery. S největší pravděpodobností jde o dva mladé muže. Přepadení trvalo pouhých 40 vteřin. První z lupičů na kamerových záznamech běží uličkou a míří pistolí. S velkou pravděpodobností okamžitě střílí a prodavačce nedává nejmenší šanci. Druhý jde za ním velmi podivnou chůzí. 

 

 

Právě podle zvláštních pohybů by mohl útočníky někdo poznat. "Kriminalisté předpokládají, že by osoby zachycené na kamerovém záznamu, či přiložených fotografií z kamerového záznamu, mohl někdo z občanů poznat, a to podle jejich pohybu, oblečení nebo částečného popisu. Proto se na ně touto formou obracejí se žádostí o pomoc, aby jim pomohli zjistit jejich totožnost," vyzval Chalupa. 

 

Podívejte se na reportáž z Televizních novin:

Související témata:
mom TN.cz