neměl šanci

Lovce napadl v pustině medvěd. Celý útok natočil na VIDEO

Medvěd napadl lovce s kuší
Zdroj: YouTube.com
Téma:

Šokující zážitek si odnesl z lovu Kanaďan Richard Wesley. Vyrazil do pustiny v oblasti Fire River jen s lukem na lov jelenů. Narazil však na mnohem nebezpečnější zvíře. Velký černý medvěd mu dal co proto.

Muž z Hearstu v provincii Ontario vyrazil na lov s lukem a šípy. Vše dokumentoval kamerou upevněnou na čepici. Na pastvině spatřil v dálce medvěda a rozhodl se k němu přiblížit. Nebyl to úplně dobrý nápad, píše portál WCYB, od kterého ho později přebrala další světová média.

 

Zvíře muže totiž zavětřilo a přerušilo ozobávání bobulí z keře. Naopak obrátilo svou pozornost na neopatrného lovce. Když se medvěd začal rychle blížit, muž se ho pokusil zahnat křikem, ale moc mu to nepomohlo. Divoké zvíře nakonec muže povalilo na zem. Celý útok muž zaznamenal na svou kameru.

 

 

Měl štěstí, že zvíře zřejmě zjistilo, že mu od muže nehrozí žádné nebezpečí a nakonec ho nechalo být. Chlapík se dal na rychlý ústup a bude si pamatovat, že medvědům se má zdaleka vyhýbat. Zvlášť když je ozbrojen jen chatrným lukem.

 

 

"Je opravdu šťastný, že to nebyl fatální útok. Ukázalo se, že černý medvěd je divoké a nepředvídatelné zvíře," napsal Wesley ve svém příspěvku na sociální síti.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DĚSIVÉ VIDEO: Češi jeli na kole v lese, když vtom se na ně vyřítil medvěd! Zareagovali správně?

HRDINA, NEBO ŠÍLENEC? Až zjistíte, co tento muž udělal po brutálním napadení medvědem, budete v šoku!

Související témata:
TN.cz / ych