galerie + video vojenská oblast

Lovci UFO natočili zakázanou Oblast 51! Podívejte se, co objevili

Area 51
Zdroj: TN.cz
Area 51
Téma:

Přísně utajovaná Oblast 51 přitahuje pozornost lovců mimozemšťanů už dlouhou dobu. Nad oblastí lidé velmi často hlásí zvláštní pozorování, podle některých jde o vězení pro mimozemšťany. Málokdo tuší, co přesně oblast ukrývá, protože se jedná o nepřístupný vojenský prostor. Dvojice lovců UFO nyní využila moderní technologie a celou oblast natočila z neuvěřitelných 40 kilometrů.

Oblast 51 je lákadlem zejména pro lovce mimozemšťanů, málokdo má ale představu o tom, jak základna vypadá. Partička lovců se proto vydala na 40 kilometrů vzdálenou horu, ze které pořídili záběry celé oblasti.

 

Zakázaná oblast byla postavena v roce 1955 a sloužila jako testovací plocha pro experimentální letouny a oficiálně se tam testují letedla i dnes. Oblast je součástí kalifornské letecké základny Edwards, uvádí portál Dailymail.

 

Díky nepřístupnosti a tajemným úkazům, které lidé nad oblastí pozorovali, si základna velmi rychle získala pozornost zejména lovců UFO, kteří věří, že jde o tajnou základnu pro mimozemský výzkum.

 

GALERIE: Area 51

1
/
11
Zdroj: UFO Seekers
Area 51 - 1

 

Amatérští lovci UFO Tim a Tracy Doylovi, kteří provozují kanál UFO Seekers na Youtube, podnikli před nedávnem výstup na Tikaboo Peak. Vrchol se nachází přibližně 40 kilometrů východně od základny. Odsud díky teleskopickým objektivům pořídili unikátní snímky, na kterých jsou vidět nejen budovy základny, ale také pohyb vozidel.

 

 

Jestli oblast skutečně ukrývá mimozemské artefakty nebo dokonce živé mimozemšťany, se lovci UFO ale nedozvěděli.

 

Oblast 51 se nachází v Nevadě mezi regionem Yucca Flats a Nevada Test Site, kde armáda zkoušela nukleární zbraně. Je to území na okraji vyschlého jezera Groom Lake.

 

Samotná Oblast 51 je vidět až v pozdější části videa.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Satelitní záběry zachytily v okolí Měsíce létající talíře! Dle experta jsou mimozemšťané připraveni k boji

Známý lovec UFO byl nalezen mrtvý! Před smrtí poslal své matce děsivý vzkaz

klma TN.cz