smrt při lovu

Lovec zabil buvola. Když trofej dával do auta, zabilo ho jiné zvíře

Claude Kleynhans zeřel při lovu
Zdroj: facebook.com
Claude Kleynhans zeřel při lovu.
Téma:

Lovci z Jižní Afriky se vymstila jeho vášeň v zabíjení zvířat tím nejhorším možným způsobem. Před několika dny zabil buvola, a když šel trofej uklidit, napadl ho další člen stáda. Muž neměl šanci.

Claude Kleynhans, majitele safari nedaleko jihoafrického města Hoedspruit v provincii Limpopo napadl buvol v momentě, kdy chtěl na svůj náklaďák naložit zvíře, které krátce předtím zabil. Buvol zasáhl lovcovu stehenní tepnu, v důsledku čehož 54letý muž zemřel prakticky okamžitě.

 

Kleynhansova manželka Corina uvedla, že všechno šlo nejprve podle plánu. Claude a jeho parta zabili jednoho buvola, kterého si vyhlédli. Když chtěl ale lovec "uklidit" místo činu, zaútočil na něj jiný člen stáda a smrtelně ho zranil, píší topky.sk.

 

Kleynhans pracoval v minulosti jako policista, pak však začal podnikat v oblasti lovu. Od roku 1987 vlastnil safari. Trojnásobný otec znal oblast, ve které lovil, velmi dobře.

 

 

Poté, co o jeho smrti informovala média, zaplavily jeho facebookový profil nenávistné vzkazy. Lovcovi přátelé se ho však zastávají a ostatním vzkazují, že nemají ani páru o tom, co vůbec profesionální lov je.
 

Související témata:
vrl TN.cz