Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Pronásleduje ji Botox

Lucii Borhyovou pronásleduje stalker! Naštěstí jen ve videoklipu

Oblíbená novácká moderátorka Lucie Borhyová (40) byla pod drobnohledem. A to nejen televizních kamer, jak je zvyklá, ale i party hned pěti mladíků. Lucka je totiž hlavní hvězdou nového videoklipu skupiny Botox k písní s názvem Stalker. Z natáčení vám přinášíme samotný klip i exkluzivní fotogalerii!

"Bylo to náročné několikadenní, ale zato super natáčení. Lucka je vážně profík a všichni jsme se dobře bavili," pochvaloval si spolupráci s moderátorkou frontman kapely Jan Kopečný (28), kterého si diváci mohou pamatovat z oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas. S Lucií se poznali na natáčení jednoho z dílů tohoto pořadu, když usedla do porotcovského křesla - a spolupráce byla na světě!

 

124

GALERIE: Videoklip Jana Kopečného

Zdroj: Botox

Jan Kopečný – videoklip - 1

Hodnocení:

 

Kapelu Botox založil Honza už v roce 2013 společně se svým muzikálovým kolegou Petrem Ryšavým. Začátkem letošního roku přibrali ještě pianistu Michaela Říhu, basáka Petra Bidla a bubeníka Matěje Diviše. V nové sestavě už vydali klipy Popelář a Komplex.

 

Hlavní dějovou linkou je až chorobný hon za krásnou dámou, do které se zamiluje celá kapela, a proto se ji snaží být neustále nablízku. "Jeden čeká před bytem, aby ji mohl přivolat výtah, druhý unese jejího osobního řidiče a uvězní ho v kufru auta, další předstírají personál v její oblíbené kavárně, pronásledují ji do fitka nebo chytají ryby na Náplavce, když prochází kolem," popisuje Honza Kopečný.

 

 

Scénáře a režie klipu Stalker se ujal francouzský režisér krátkometrážních filmů Juan David Salazar, který v České republice žije už více než 8 let a má na kontě řadu projektů a ocenění, například cenu za nejlepší hudební video z filmového festivalu v americkém Los Angeles. Píseň pomohl otextovat Boris Pralovzský. hudební produkce se společně s Botoxem zhostil Zoli Sallai. S tím kapela také spolupracuje na nové autorské desce, kterou plánují vydat letos na podzim.

nor