Policie pátrá

Lucie den před Vánocemi odešla z domu. Policie po ní stále pátrá

Pátrání Lucie
Zdroj: Policie ČR
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
26.12. 2019 13:46
Téma:

Kriminalisté prosí občany o pomoc. Pátrají po 39leté Lucii Brabcové, která v pondělí odpoledne odešla ze svého domu na Žďársku a do dnešního dne o sobě nedala vědět. Podle informací policie ženu naposledy někdo viděl v pondělí kolem deváté hodiny večer u železničního přejezdu v Radňovicích.

Na rychlé nalezení ztracené Lucie tlačí i fakt, že je podle informací TN.cz psychicky nemocná. Trpí totiž schizofrenií, a ačkoli pro své okolí prý není nijak nebezpečná, reálně hrozí, že by ve velkém psychickém vypětí mohla ublížit sobě.

 

 

Jakmile bylo oznámeno, že je Lucie pohřešovaná, začalo dle policistů intenzivní pátrání a její popis byl předán všem policejním hlídkám. Policisté ženu hledali v blízkosti jejího bydliště i v širokém okolí, zdravotnických zařízeních i dopravních spojích. Zatím ale bohužel bez úspěchu.

 

"Žena je vysoká přibližně 165 centimetrů, má hubenou postavu, hnědé oči a hnědočerné krátké rovné vlasy. Na sobě by mohla mít oblečenou fialovou mikinu s černými skvrnami, černou prošívanou vestu, černé kalhoty a bílé kozačky po lýtka. V ruce měla igelitovou tašku," řekl policejní mluvčí David Linhart.

 

 

"Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se pohřešovaná žena v současné době mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158," dodává.

TN.cz