věra se nemyla

Lucie po Výměně: Musela jsem po ní vyhodit gauč, křeslo i postel!

Středeční díl výměny manželek se zařadil mezi ty nejdiskutovanější vůbec, skončil totiž udáním na sociálce. A znechucená Lucie byla nucena zbavit se zavšiveného nábytku.

Šestatřicetiletá Lucie okusila bídný život o deset let mladší Věry, která s rodinou bydlela v otřesných podmínkách na ubytovně. Špína, zakouřené prostředí, špatná strava dětí i minimální hygienické návyky náhradní manželku donutily jednat. Zjistili jsme pro vás, jak tento příběh pokračoval.

 

Dobrá zpráva je, že účast ve Výměně manželek donutila Věru a Petra Blehovi jít do sebe a peníze za ni jim umožnily přestěhovat se ze špinavé ubytovny v Pohořelicích do 2+kk v Kolíně a v jejich novém bytě to už nevypadá jak v prasečím chlívku. Omezili také kouření a Natálka se Stephanií tak konečně vyrůstají v důstojných podmínkách.

 

 

Lucie se se svým tehdejším partnerem Jiřím rozešla a byla nucena rozloučit se i s oblíbenými kusy nábytku, které přišly do kontaktu s hygieně neholdující Věrou. "Chudáci ty děti. Neměly hygienické návyky, neznaly pořádné jídlo... Bylo to jak z pravěku. A když jsem přišla domů? Vyhodila jsem gauč, vyhodila jsem křeslo a vyhodila jsem postel. Když jsem si představila, že na tom seděla a spala šmudla, která se umyla jednou za deset dní... to prostě ne," říká Lucie.

 

Věra se brání, že si Lucie na zachránkyni dětí jen hraje, že sociálka u nich doma žádný problém neobjevila a že Natálka si zuby prostě jen čistit nechtěla. Celý tento díl Výměny manželek můžete vidět na Novaplus
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Špindíra Věra z Výměny manželek zneuctila Ewu Farnou! Víme jak

Věra po Výměně manželek: Sociální pracovnice to u nás prolezly, byly i v lednici

Související témata:
hel TN.cz