Druhé dítě

Je to Adámek! Zpěvačka Lucie Vondráčková má druhého syna

Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Lucie Vondráčková má druhé dítě, v Montrealu porodila syna Adámka. Její manžel, hokejový reprezentant Tomáš Plekanec tak může mít po tříletém Matyášovi už druhého hokejového následníka.

Je to Adámek! Lucie Plekancová Vondráčková se dočkala, v Montrealu porodila své druhé dítě a je to znovu syn, informoval Blesk.cz. "Máme samozřejmě radost. Adámek i Lucka jsou v pořádku," řekl Blesku hrdý otec, hokejista Tomáš Plekanec.

 

Úspěšný hokejista je určitě rád, své hokejové dovednosti a umění totiž bude moci předávat už druhému potomkovi. Před třemi lety se totiž Lucce a Tomášovi narodil Matyáš.

 

Jméno pro syna Plekancovi vybírali poměrně dlouho. Chtěli nějaké české, ale zase aby ho v zámoří, kde tráví většinu roku, nekomolili. A tak nakonec padla volba na univerzálního Adama.

 

 

Oblíbená pětatřicetiletá zpěvačka se za hokejového reprezentanta provdala v roce 2011, o několik měsíců později se jim narodil syn Matyáš. Většinu roku tráví v zámoří v Montrealu, Tomáš Plekanec totiž hraje za místní Canadiens slavnou NHL.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: 13letý kluk se stal otcem! Je prý zodpovědný a jeho 15letá žena ho miluje!

Úžasná série: Umělecké fotografie z porodu Tiny

TN.cz