Krásná moderátorka

Lucka Borhyová slaví kulaté narozeniny! Co jí popřál Rey?

Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová dnes oslavila kulaté narozeniny! Narodila se 16. dubna 1978 a na obrazovkách televize Nova se objevila poprvé v jednadvaceti letech. Za svou kariéru získala mnoho diváckých a televizních ocenění. K narozeninám jí popřáli kolegové z televize Nova i další známé tváře. Spousta krásných vzkazů přišla také od vás diváků.

Čtyřicítku byste jí určitě netipovali, ale právě toto významné jubileum usměvavá blondýnka dnes slaví. Přestože věk by se u dámy neměl prozrazovat, Lucka se určitě nemá za co stydět - na čtyřicet rozhodně nevypadá.

 

O to neuvěřitelnější je fakt, že moderováním Televizních novin žije už 19 let. Za moderátorský pult usedá ráda spolu s kolegou a kamarádem Reyem Korantengem. Oba patří mezi nejznámější tváře TV Nova.

 

 

 

Fanoušci posílají Lucce blahopřání a dopisy už několik týdnů. Další vzkazy přicházejí od čtenářů a diváků na facebookovém profilu TV Nova a TN.cz. Popřát můžete oblíbené moderátorce i vy prostřednictvím následujícího odkazu:

 

 

 

Co Lucce popřáli známé osobnosti i její moderátorský kolega Rey Koranteng, se podívejte ve videu v úvodu článku.

 

Všechna přání a vzkazy čerstvé čtyřicátnici předáme. Za ta, která už dorazila, děkovala Lucie v předchozím článku. Ke gratulantům se připojujeme i my a přejeme Lucce, aby jí nezmizel úsměv z tváře a nadále ji práce na TV Nova bavila, jak je každý večer při Televizních novinách vidět.

 

Podívejte se, jak se Lucka za léta moderování změnila:

epa TN.cz