Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

ukázka masterchef

Lucka jako kapitánka zase šokuje! "Nedivte se, až se pošlu nahoru!"

Už ve středu se můžete těšit na další díl oblíbené kuchařské show MasterChef Česko. Ten se ponese ve znamení odvety, role kapitánů se totiž už podruhé zhostí Honza a Lucka.

Zbylých dvanáct soutěžících čeká ve středečním díle znovu týmová výzva. A stejně jako v té první, i tentokrát se vedení týmů ujmou Honza s Luckou. Dá se očekávat, že souboj bude hodně vyhrocený, Lucka totiž určitě bude chtít Honzovi oplatit porážku, kterou se svým týmem minule utržila.

 

I když...Pro Lucku vlastně ani minule nebyla porážka žádnou prohrou, sobecky se před dalším vyřazováním zachránila. Tým přitom během výzvy komandovala jako malé děti a nenechala si do ničeho mluvit. Zbylí soutěžící si to s ní v dalším díle drsně vyřídili.

 

Pokud byste ale čekali, že se Lucie z minulých chyb poučí, doufáte zbytečně. Ta jako by si vůbec nepřipouštěla, že ji v celé soutěži nemá nikdo rád, a v žádném případě s tím nehodlá nic dělat. "Já jsem kapitánka, neštvěte mě," zpražila maminka pěti dětí hned na úvod svůj tým. "Potom se zas budete divit, že se pošlu nahoru," nasadila všemu korunu Lucka, která nesnáší, když jí někdo odporuje.

 

 

Ani v Honzově týmu ale nebude vše růžové. Jak výzva dopadne a kdo nakonec kuchyni MasterChefa opustí? Dívejte se už ve středu ve 20:20 na Nově. Poslední díl si můžete pustit na NOVA Plus, všechny najdete na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MASTERCHEF JE ZPÁTKY! Co všechno prozradil porotce Marek Raditsch?

GALERIE: Linda z MasterChefa se představuje jako modelka. Za své dokonalé tělo se rozhodně nestydí

mom TN.cz