Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

premiérový díl

Lucka z Výměny přiznala vztah se ženou! Na seznamce si hledá další

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí excentrická Marie s nemluvným partnerem a domácností plnou kočičích chlupů a jestli se dokáže Lucka začlenit do rodiny se třemi dětmi a dvěma psy.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Tábora, kterou tvoří Marie (33), Jirka (38), Sharlotte (10) a dvojčata Samuel (6) a Vanessa (6). Na druhé straně se seznámíme s Luckou (32), Pavlem (33) a Williamem (3), kteří žijí ve Veselí nad Lužnicí.

 

19

GALERIE: Výměna manželek - Lucie hledá ženu!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Lucie hledá ženu! - 1

Hodnocení:

 

Diváci se kromě desetidenního soužití náhradních manželek s rodinami dočkají i jednoho velkého přiznání. Lucie z Veselí nad Lužnicí na kameru sdělí, že ač má vztah, tak stále navštěvuje internetovou seznamku.

 

 

Nehledá ovšem muže, ale ženu. Dokonce prý v minulosti vztah s osobou stejného pohlaví měla. "Není to nic, za co bych se styděla," řekla.

 

Nenechte si ujít další díl Výměny manželek dnes ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz