Nadaný mladík

Lukáš znovu kreslí Robinsony! Podívejte, jak se mu povedli

Robinsonův ostrov - kresby - 19
Zdroj: Lukas Chvatal

Větší a talentovanější fanoušek Robinsonova ostrova se najde jen stěží. Šestnáctiletý Lukáš znovu nakreslil všechny účastníky oblíbené reality show TV Nova. Podívejte se, jak se mu Robinsoni povedli.

Lukáš Chvátal z Blatné znovu ukázal, jak úžasný má talent. Stejně jako před rokem poslal do redakce TN.cz své kresby soutěžících z Robinsonova ostrova. Propracované portréty tvořil od začáku pořadu, každý z nich mu prý zabral tři až čtyři hodiny.

 

I když by se to mohlo zdát jako dlouhá doba, rozhodně se práce vyplatila. Kresby jsou opravdu povedené a mnohé z nich vypadají spíše jako fotka než obrázek. A jak by ne, když se chce Lukáš stát profesionálním malířem a kreslit portréty na potkání.

 

GALERIE: Robinsonův ostrov - kresby portrétů

1
/
24
Zdroj: Lukas Chvatal
Robinsonův ostrov - kresby - 1

 

A přestože Lukáš Robinsonův ostrov sleduje pravidelně, favorita prý nemá. "Všechny mám moc rád. Na výhru ale tipuji Martina nebo Dominika," prozradil šestnáctiletý umělec, který se teď soustředí na splnění svého snu a studuje design.

 

 

Fotky portrétů poslal Lukáš i některým Robinsonům, kteří jsou z nich unešení a děkují za ně na sociálních sítích. Kresby všech devatenácti soutěžících i moderátora Ondřeje Novotného si můžete prohlédnout v galerii.

 

Podívejte se, co moderátor prozradil o dalším dění:

 

Show Robinsonův ostrov sledujte vždy v pondělí a středu večer na Nově! Zákulisí pořadu odtajňujeme na Nova.cz. Pokud jste neviděli poslední díl, můžete si ho pustit na NovaPlus, všechny epizody najdete na VOYO.

epa TN.cz