Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 6. 2018
Rodinné prokletí?!

Lukáše, kterému v autě zemřela dcera, zasáhla další tragédie!

Matka na Slovensku nechala dítě v rozpáleném autě, zemřelo
Zdroj: Policie SR
Dívenka zemřela v tomto BMW.

Celé Slovensko zasáhla obrovská tragédie. Malou Sabinku nechali rodiče samotnou v autě a ona se tam doslova upekla. Není to ale první tragédie, která rodinu zasáhla.

Rodina Sabinky († 2,5), která v pondělí zemřela v rozpáleném autě, je z neštěstí zlomená. Na rodiče se snesla velká vlna kritiky za to, že dívenku v tomto horkém počasí nechali bez dozoru. Organismus holčičky se v rozpáleném autě přehřál a zkolaboval. Dívence už záchranáři nepomohli.

 

Tragédie otřásla celým Slovenskem. Objevili se ale i lidé, kteří rodiče hájí. "Je to slušná a nekonfliktní rodina, těšili se na druhé dítě,“ řekli pro TV Markíza sousedé o rodičích. Mladá rodina pochází z obce Rabča, neštěstí se stalo v areálu nemocnice v obci Trstená na severozápadě Slovenska.

 

 

Není to ale první tragédie, která rodinu postihla. Otec dívenky Lukáš musí od mala snášet tvrdé rány osudu. "Když mu bylo devět let, přišel o svou mámu,“ píší tvnoviny.sk.

 

Policie případ nadále vyšetřuje. A nikdo se k němu nechce vyjadřovat. Neštěstí nechce zatím komentovat ani nemocnice, kde se vše stalo, ani matka dívenky.
 

vrl TN.cz