Statečná obsluha

Lupič ohrožoval čerpadlářku nožem, odešel ale s nepořízenou

Petr Barták
Petr Barták
Aktualizováno 1:09
10.10. 2019 0:59
Téma:

Pražští kriminalisté vyšetřují od středeční noci pokus loupežného přepadení čerpací stanice v městské části Košíře. Obsluha odmítla lupiči hotovost vydat, a tak se musel odporoučet s nepořízenou.

K incidentu došlo ve středu v noci na čerpací stanici ve Vrchlického ulici. Pachatel si počkal, až se na pumpě nebudou zdržovat žádní lidé a vešel dovnitř. Podle mluvčí pražské policie Violety Siřišťové následně na obsluhu vytáhl nůž a žádal vydání finanční hotovosti.

 

Čerpadlářka však odmítla lupiči peníze vydat. Tomu pak nezbylo nic jiného, než odejít z benzinky bez peněz. Celá záležitost se tak naštěstí obešla bez majetkové újmy a bez zranění.

 

 

Na místo přepadení ihned vyrazilo několik policejních hlídek včetně psovoda se služebním psem. Policisté místo činu zajistili a spolu s psovodem propátrávali nejbližší okolí pro případ, že by pes zachytil stopu unikajícího pachatele. Pátrání však nebylo úspěšné.

 

Případ si nakonec převzali kriminalisté, pro které budou mít asi největší cenu záznamy z bezpečnostních kamer nesamotné čerpací stanice a v přilehlém okolí.

Podívejte se na video, jak to vypadalo na místě krátce po přepadení:

 

Související témata:
TN.cz