Alkohol za volantem

Luxusní audi skončilo po nárazu na střeše: Řidič nadýchal

Téma:

K vážně vypadající nehodě vyjížděli v noci na pátek pražští policisté. Luxusní Audi skončilo po nárazu do betonového svodidla převrácené na střechu. Jeho řidiče odvezla za asistence policie záchranná služba, měl pozitivní dechovou zkoušku na alkohol.

Nehoda se stala krátce po půlnoci na pátek v ulici Na Radosti v pražské části Zličín. Řidič tmavé audiny jedoucí z centra narazil do zkosené hrany betonového svodidla, přičemž náraz vůz převrátil na střechu. K nehodě došlo patrně ve větší rychlosti, neboť vlivem nárazu došlo k utržení levého předního kola.

 

 

Řidič se při nárazu zranil a musel být na místě ošetřen lékaři záchranné služby. Podle dostupných informací měl pozitivní dechovou zkoušku a tak do nemocnice putoval za policejní asistence. Na místě kromě záchranné služby zasahovalo i družstvo hasičů, kteří provedli protipožární opatření a likvidovali uniklé provozní kapaliny.

 

Vzhledem k pozdní noční hodině nezpůsobilo vyšetřování a likvidace následků nehody žádné problémy v dopravě. Místem se dalo se zvýšenou opatrností bez problémů projet.
 

Související témata:
TN.cz