neobvyklé bydlení

Luxusní autobus řídila skupina Spice Girls! Teď je k pronájmu

Spice Girls autobus
Zdroj: Profimedia, TN.cz
Autobus, který se objevil ve filmu o skupině Spice Girls, je k pronájmu
Téma:

Fanoušci britské skupiny Spice Girls se můžou radovat. Autobus, který se objevil v jejich filmu z devadesátých let, je k pronájmu. Uvnitř se nachází prostorná ložnice i obývací pokoj. Jedna noc vás vyjde téměř na tři tisíce korun.

Luxusní bydlení nabízí dvoupatrový autobus zařízený v britském stylu, který se nachází v parku Wembley v Londýně. Spravuje ho Suzanne Godleyové, která je velikou fanynkou oblíbené dívčí skupiny devadesátých let Spice Girls. "Byla jsem skupinou v dětství posedlá…Film Spice World jsem viděla stokrát," řekla Godleyová.

 

A právě ve filmu Spice World se tento autobus objevil. Suzannin šéf se rozhodl, že ho koupí a přestaví, uvedl Independent. Pro ni bylo splněním snu na této renovaci spolupracovat. "Pracovali jsme několik měsíců, abychom autobus přeměnili v dům, který zachová odkaz skupiny. Jsem nadšená, že ho můžeme otevřít pro veřejnost," dodala Godleyová.

 

Autobus nabízí dokonale zařízený interiér. V dolním patře se nachází obývací pokoj s plazmovou televizí a křesli s britskou vlajkou, kde si lidé mohou užít naprosté pohodlí. V horním patře se pak nachází obrovská postel, na které se vyspí i tři lidi.

 

 

Při rekonstrukci se také zachovala původní struktura autobusu, takže se nic nepředělávalo a uvnitř nebyla vybudovaná koupelna ani kuchyň. Plně zařízenou koupelnu však hosté najdou jen pár kroků od autobusu. V ní se nachází toaleta, sprcha, umyvadlo s toaletními potřebami a ručníky.

 

Jelikož v autobusu není ani kuchyň, bude lidem zdarma poskytnuta voda i občerstvení. Pár metrů od bydlení se také nacházejí restaurace i obchody.

 

Pronájem autobusu je nabízen přes webové stránky Airbnb a bude možné v něm pobývat jen dvě noci a v konkrétní dny, které budou zveřejněny na stránkách 22. května od devíti hodin našeho času. Poté budou přidány i další dny.

 

GALERIE: Spice Girls autobus

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Spice Girls autobus - 1

 

Při příjezdu všechny hosty Godleyová přivítá a se vším je seznámí. Autobus je také hlídán čtyřiadvacet hodin denně. Jedna noc vás vyjde na 99 liber (tedy 2 951 korun).

reg TN.cz