Drahé spaní

Luxusní bydlení celebrit. V jakých ložnicích tráví čas? GALERIE

Ložnice slavných osobností
Zdroj: Profimedia
Bydlení osobností v luxusních ložnicích
Téma:

Slavné osobnosti si na svém bydlení velmi zakládají. Některé investují obrovské sumy, aby mohly bydlet v luxusních domech u pláží, na kopcích s krásným výhledem nebo někde v soukromí, aby měly klid od fotografů. Důležité pro ně jsou však i interiéry, a to například ložnice. Podívejte se, kde spí třeba zpěvačka Taylor Swift, herec Dolph Lundgren nebo herečka Pamela Anderson.

Zahraniční celebrity si pořizují nebo prodávají své domy za miliony dolarů. Jejich bydlení většinou zahrnuje několik koupelen, velké kuchyně, posilovny, bazény, ale také i luxusní ložnice.

 

Například zpěvák a producent Marc Anthony nabízí svůj dům v Kalifornii, který má 5 ložnic, za 3,2 milionů korun (tedy přes 82 milionů korun). Ložnice jsou velmi prostorné, zařízené v jednoduchém stylu a v barvách, které se nacházejí i v ostatních pokojích. Ložnice mají také prostorné terasy.

 

 

Na jednoduchosti si zakládá také zpěvačka Selena Gomez. Ve svém domě v Kalifornii, který zpěvačka prodává za 2,7 milionů dolarů (přes 69 milionů korun), má 3 ložnice, které většinou zahrnují i vlastní koupelnu. Ložnice jsou zařízené v přírodních barvách, stejně jako i ostatní části domu, a působí velmi útulně. Dům je zařízen spíše ve stylu vintage.

 

Přírodní barvy a styl vintage má v oblibě i herečka Pamela Anderson známá ze seriálu Pobřežní hlídka. Dům v Malibu v Kalifornii nabízí herečka k pronájmu za 50 tisíc dolarů měsíčně (1,2 milionů korun). Bydlení zahrnuje dvě budovy, tři koupelny a tři ložnice. Jedna z ložnice nabízí například výhled do zahrady, kde se nachází bazén. Součástí ložnice je terasa, krb, ale i koupelna s vanou, která stojí v rohu místnosti a není od ložnice oddělena.

 

Bydlení zařízené v moderním stylu si užívá herečka Scarlett Johansson. Apartmán za 7,95 milionů dolarů (204 milionů korun) se nachází v bohaté části Hamptons v New Yorku. Místnosti domu jsou velmi prostorné a většinou s výhledem na moře. V apartmánu se nachází pět koupelen, pět ložnic, terasy i soukromé parkování. Ložnice jsou zařízeny v přírodnějších barvách, součástí je i terasa a dokonalý výhled na pobřeží.

 

 

Zpěvačka Taylor Swift má ve svém menším domě v Beverly Hills v Kalifornii čtyři ložnice, které zahrnují vlastní koupelny. Každá ložnice je zařízena v moderním stylu a v jiných barvách. Dům zpěvačka prodává za 2,8 milionů dolarů (72 milionů korun), jeho součástí je také bazén, ale i soukromý pokoj pro tchýni.

 

Oblíbená americká moderátorka Ellen DeGeneres si pořídila se svou ženou Portiou de Rossi dům v Beverly Hills za 15 milionů dolarů (přes 388 milionů korun). Dům zahrnuje kuchyň, obývák, kancelář, čtyři koupelny a pět ložnic. Každá z ložnic je zařízena v jiném stylu a barvách. Většina z nich má vlastní koupelnu a výhled do krajiny. Jedna z ložnic má například nádvoří s posezením a prosklenou střechou, která nabízí výhled na nebe, uvedl britský deník Dailymail.

 

 

Herec Eddie Murphy nabízí svůj dům v Kalifornii za 10 milionů dolarů (259 milionů korun). Dům nabízí výhled na pohoří Sierra Nevada a je zařízen ve středomořském stylu. Některé místnosti nabízejí zábavné dekorace a ložnice jsou zařízeny v mužském stylu. Povlečení na postelích mají vzory různých zvířat, na stěnách visí obrazy sportovců a na podlaze leží koberce, které zajišťují teplo. V jedné z ložnic k posteli vedou například schody, uvedl deník Today.com.

 

GALERIE: Ložnice slavných osobností

1
/
8
Zdroj: Profimedia
Marc Anthony

 

Oblíbený herec akčních filmů Dolph Lundgren má rád spíše moderní styl. Jeho ložnice v domě v Los Angeles v Kalifornii jsou zařízené v kombinaci teplých a studených barev a navozují pocit Středomoří tak, jako dekorace. V jedné z ložnic jsou například na zdech obrazy lodí a moří. Další ložnice má obrovskou postel s výhledem na televizi i krb. Dům si herec pořídil za 3,9 milionů korun (101 milionů korun).

reg TN.cz