Bydlení na Slovensku

Nejbohatší klan prodává sídlo! Nechybí v něm zlato ani Versace

Prodej luxusní vily - 1
Zdroj: remax-slovakia.sk
Téma:

Na prodej je od tohoto týdne vila po ocelářském magnátovi a slovenském ministrovi dopravy Alexanderu Rezešovi, který zemřel v roce 2002. Ve vile žila jeho manželka Eva Rezešová. Interiér nabízí opravdu luxusní bydlení. Koberce jsou od návrháře Gianniho Versaciho, kamna obložené zlatem nebo stropy s benátským štukem.

Alexander Rezeš byl slovenským ministrem dopravy a ocelářským magnátem. Za svůj život vybudoval několik rodinných impérií a měl zálibu i v luxusních autech. V roce 2002 ho však zradilo srdce a zemřel. 

 

Se svou manželkou Evou Rezešovou žil ve vile v Košicích, která je momentálně na prodej. Dům má rozlohu 800 m2 a prošel přestavbou v roce 2004. Celý je zařízený v barokním stylu a má dvě podlaží. "Ano, máme ji v nabídce od pondělí 7. ledna," řekl deníku topky.sk realitní makléř Vladimír Rampáček z realitní kanceláře Remax Eden.

 

 

Podlahy jsou tvořené dubovými parketami nebo italským mramorem. Přízemí zahrnuje vstupní halu, jídelnu, kuchyň, dvě toalety a obývací prostor, ze kterého je vstup do bazénu. V obýváku je krb obložený italským mramorem, uvedla kancelář na svých webových stránkách. V místnosti jsou také kamna obložená čtyřiadvacetikarátovým zlatem.

 

Druhé podlaží nabízí dvě ložnice, dětský pokoj a dvě koupelny. Většina z místností jsou vybaveny dekoracemi od Gianniho Versaciho, který také v domě navrhl všechny koberce.

 

Suterén je vybaven kotelnou, spíží, technickou místností, prádelnou a vstupem do garáže pro čtyři vozidla. Část, ve které se nachází bazén, má i kuchyňskou linku, saunu, dva sprchové kouty, toalety a vířivku. Celý dům má internet, kamerový systém a alarm s pohybovými senzory.

 

GALERIE: Prodej luxusní vily

1
/
13
Zdroj: remax-slovakia.sk
Prodej luxusní vily - 1

 

Cena luxusní vily nebyla zveřejněna. "Klient si to nepřál a my cenu, samozřejmě nezveřejníme, jen vážným zájemcům. Cenu nemovitosti se od nás nedozví nikdo ani po telefonu. Musí jít o vážný a seriózní zájem. Tehdy se osobně s potenciálním kupcem sejdeme a probereme detaily prodeje," vysvětlil pro topky.sk Rampáček.

reg TN.cz