Nenávist na facebooku

Lůza, špína a živel! Lidovec se navezl do uprchlíků. Vyhodí ho?

Daniel Kalenda
Zdroj: Facebook/ Twitter/ Profimedia
Téma:

Pořádnou polízanici má na krku významný lidovec z Liberecka Daniel Kalenda. Na svůj facebookový profil totiž umístil příspěvek tak ostrý, že mu za něj hrozí vyhazov ze strany.

Anketa

Měl by Daniel Kalenda v politice skončit?

Hlasovalo 1060 lidí.
Liberecký lidovec Kalenda se totiž velmi nevybíravě pustil do smrti 71 uprchlíků, kteří byli minulý týden objeveni v chladírenské dodávce.


Kalenda mimo jiné napsal, že za takové lidi rozhodně plakat nebude. "Nemaj bejt blbý a nemaj do toho kamionu lízt. Je to lůza, špína a živel, co sem nepatří. Já tuhle zemi ani Evropu zčernat nenechám," rozohnil se na Facebooku Kalenda.


Později ovšem politik vyměknul a nenávistný status z profilu smazal. Podle idnesu svůj "kiks" lidovec omlouval tím, že přebral. "Alkohol je sviňa, moje problémy měl vyřešit, bohužel je nevyřešil, ba možná naopak. Podle všech to bylo za hranou, uznávám to, beru to,“ kál se Kalenda.Sypání popela na hlavu ovšem Kalendovi asi moc nepomůže. Už v úterý se totiž bude rozhodovat o jeho budoucnosti v řadách KDU-ČSL. A prý je možné i jeho vyloučení ze strany.

TN.cz