Designové posezení na záchodě: toaletní prkénka mohou být zábavná

Záchodové sedátko ONA
Zdroj: Oficiální zdroj

Jaká část bytu je nejnudnější a nezměnila se za půl století ani o fous?

Správná odpověď je: záchodová prkénka. Zřejmě jste se setkali jen se dvěma klasickými typy – dnes už mizejícím dřevěným s dýhovým vzorem nebo plastovým ve sterilní bílé. Oba jsou proklatě nudné a zoufale nenápadité. Ale když se jen trošku rozhlédnete po obchodech, můžete mít toaletní prkénko jedna radost.

 

Většinou jsou z odolného plastu a nejsou zase o tolik dražší než klasická bílá sedátka. Mívají barevné motivy, bývají průsvitná nebo průhledná. Velmi často jsou ale hodně vtipná! Podívejte se na ta nejhezčí:

 

 

Blubb od www.bade-welt.com je vyrobený z MDF desky (tředně zhuštěná dřevovláknitá deska). Stojí 764 korun a je ozdobený decentním motivem vody.

 

 

MUŠLE od www.sapho-koupelny.cz je sice vyrobené v tradiční bílé barvě, ale od klasiky se liší především tvarem. Plastický vzor prkénka vyrobeného z bezvadně omyvatelného duroplastu je vyveden ve tvaru mušle.

 

 

Žabka od www.bade-welt.com stojí 1353 korun, je vyrobená z průsvitného polyresinu a vypadá úžasně. Je to opravdový luxus mezi sedátky – elegantní a díky mosazným úchytům velmi stabilní výrobek.

 

 

Myška v sýru je název vtipného sedátka z MDG desky. Ta je pokrytá potiskem a stojí 730 korun. Prodává ji http://www.sapho-koupelny.cz/.

 

 

SOFT-WC sedátko od http://www.aqualine-koupelny.cz pořídíte za 340 korun. Dostanete ho v šesti barevných variantách s několika druhy obrazových vzorů. Obrázek je pouze na horní straně desky.

 

 

Swiss od www.bade-welt.com ozdobí vaši toaletu švýcarskou vlajkou. Jedinou nevýhodou masivního průsvitného polyresinu je jeho hmotnost – váží celé čtyři kilogramy. Zplatíte za něj 1353 korun.

 

 

Stadion od www.bade-welt.com je dekorativní sedátko jako dělané pro milovníky fotbalu. Za 771 korun dostanete pevné sedátko z MDF s vložením. Škoda jen, že na něm není místo německé vlajky ta česká…

 

 

ONA je sedátko, které bude zaručeně sklápět i ten nejzapomětlivější muž. Na horní straně polyresinového sedátka za 1353 korun je totiž vyobrazené lepá krasavice, která si někde zapomněla šatky… Dostanete ho koupit na http://www.bade-welt.com.

 


 

tn.cz/ kar