Je z ní mrzák

Magda se těšila na dítě, místo toho je mrzák! Lékaři neviděli příznaky

Magdalena Malec před amputací tří končetin
Zdroj: Profimedia
Téma:

Jednatřicetiletá Magdalena se těšila na přírůstek do rodiny, místo toho se ale musela vyrovnat s potratem. A to byla navíc jen první rána - to, co následovalo, bylo totiž ještě horší a udělalo z mladé ženy nadosmrti mrzáka.

Lékaři v britské nemocnici totiž nerozpoznali příznaky otravy krve a Magdalena Malec tak může mluvit o štěstí, že vůbec přežila. I když štěstí - mladá matka dvou dětí totiž zůstala nevratně zmrzačená.

 

Kvůli postupující otravě jí totiž lékaři ve fakultní nemocnici Luton and Dunstable University Hospital museli amputovat obě nohy, pravou paži a prsty na levé ruce, píše britský Daily Mirror. Navíc potřebovala i transplantaci ledvin, aby přežila.


 

Magdalena nyní nemocnici žaluje. Vedení zdravotnického zařízení se už za vše omluvilo a uznalo, že celé tragédii se dalo úplně vyhnout.


"Můj život už není život, ale boj o přežití. Navíc jsem na amputace musela čekat půl roku, zatímco moje ruce a nohy zapáchaly a uhnívaly," zlobí se mladá žena.


 

A zoufá si, že už si nikdy nenalakuje nehty a nikdy neudělá dcerce culík. Nemluvě o tom, že po otřesném zážitku už Magdalena lékařům nevěří a je velmi skeptická ke všem vyřčeným diagnózám. Také její vztah s partnerem Robertem kvůli děsivým zdravotním problémům skončil rozchodem.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

pez TN.cz