Numerologie

Magické datum 12. 12. 2020: Pozor! Vztekem si můžete přivodit úraz!

Numerologie - 12.12.2020
Zdroj: Getty Images
Ilustrační foto
Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
Aktualizováno 8:41
12.12. 2020 6:40
Téma:

V tomto roce se to numerologicky zajímavými daty jen hemží. Výjimkou rozhodně není ani 12. 12. 2020. Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová varuje před nečekanými krizemi.

Na své cestě potkáte v sobotu tolik překážek podle toho, jak dlouho a kde všude jste mrhali svými možnostmi a energií. "Nezlobte se na sebe ani na okolí. Nyní naslouchejte potřebám své duše. Překážky i zmatky se postupně rozpustí," sdělila Lenka Lippertová Suchardová.

 

Jakékoliv emoční vychýlení se automaticky projeví na těle. Podle numeroložky si se vztekem můžete přivodit úraz, zablokovaná záda nebo zánět. Nastat můžou i dýchací potíže, infekce močového ústrojí, střevní problémy či svalové křeče. "Avšak při opatrnosti a uvědomění si svého myšlení a chování se naopak můžete všech dlouhodobě trvajících problémů zbavit," říká numeroložka.

 

 

Přestože je sobota, práce se hromadí. "Vše, co vám přijde do cesty byste neměli odkládat, ale prakticky si s tím poradit," radí numeroložka. Nejspíš vás zaskočí různá nedorozumění, únavné vysvětlování nebo průtahy, což může vést ke snížení výkonnosti i pozornosti.

 

Téma financí je jako na houpačce. Dejte si pozor na lidi, kteří vám něco slibují. Mohli by vás snadno podvést. "Jste-li manuálně zruční, pak o sobě dejte vědět, budete žádaní a po zásluze odměněni," doporučuje Lippertová Suchardová.

 

V rodinných záležitostech může malý detail vyvolat otřesy. "Skutečné vztahy se stanou silnějšími a povrchní se rozpadnou," slibuje Lippertová Suchardová. Můžete se podle ní setkat s atraktivním člověkem, ale výzvou tohoto shledání je uvědomit si vlastní hodnotu. Zbytky žárlivosti, sobeckosti či majetnictví hoďte za hlavu. Za tu úlevu to stojí!

Související témata:
TN.cz