Numerologie

Magické datum 21. 2. 2021: Ráno raději nic nedělejte, hrozí vám úraz!

Numerologie - 21.2.2021
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Ilustrační snímek
Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
21.2. 2021 5:45
Téma:

Podle numerologie je 21. únor vyšším levelem 12. února. Tudíž pokud se vám něco významného podařilo před devíti dny, budete mít nyní vydatnou pozitivní odezvu a budete se dále posouvat. Jestli vám ale přišla do cesty překážka či neporozumění, můžete se od tohoto momentu odpíchnout a najít jiné možnosti.

Podle numeroložky Lenky Lippertové Suchardové byste měli dnes dopoledne vykonávat vše s rozmyslem. "Na nic, na sebe ani nikoho dalšího netlačte. Pokud můžete, zůstaňte v tichosti déle v posteli a jen sledujte okolní situace i tok myšlenek," radí numeroložka.

 

"Odložte všechny činnosti, které nemusíte dělat ráno. Mohli byste si zbytečně přivodit úraz," varuje Lippertová Suchardová. Vše byste měli začít dělat až v 10:30. To už budete prakticky vědět, na co se má smysl vrhnout a co je důležité.

 

 

Po obědě dlouho neodpočívejte, propásli byste totiž možnost načerpání energie, což se povede podle numeroložky jen venku. "Tato energie vás obdaří základní životaschopností a probudí vitalitu," říká numeroložka. Budete tak moci v následujících dnech plně fungovat a vždy si umět najít pevný záchytný bod, i kdyby byl vnější svět jakkoli chaotický.Večer na vás podle numeroložky mají velký vliv slova, formulace vět a jejich informace. Můžete si tedy povídat, dopisovat, číst knihu anebo se dívat na zajímavý film či dokument. Díky tomu si možná uvědomíte, co vás dělá šťastnými, kdo jsou vaši přátelé a naopak.

 

 

Anketa

Věříte v magická data?

Hlasovalo 1516 lidí.

Tímto se připravíte na pondělí 22. 2. 2021. Vesmírná seznamka má totiž napilno. "Setkají se ti lidé, kteří mají naplnit společný osud, dokončit dílo, a to i proto, že se přinejmenším znají z dávných časů," prozrazuje numeroložka, tak buďte na pozoru!

 

Proto radí, abyste se nemračili a neremcali, pokud se s někým třeba srazíte ve dveřích. Protože vůbec netušíte, jaké by to mohlo mít pokračování. "Snažte se být diplomatičtí, ohleduplní, tolerantní, laskaví a jemní," radí Lippertová Suchardová.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz