Astrologie

Dnes je magický superúplněk ve Štíru! Neřešte nic pod vlivem vášně

Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
Aktualizováno 28. 4. 2021 12:23
27.4. 2021 5:40
Téma:

V úterý v 5:32 bude magický superúplněk ve znamení Štíra. Podle indiánské tradice se dubnovému úplňku říká Úplněk rašící trávy. Tento velmi silný úplněk bude ještě více působit na lidi narozené ve Štíru či v protilehlém Býku! Astroložka radí, abyste nic důležitého neřešili pod vlivem emocí a vášně! Sexualita v tento den bude vlivem úplňku prý extrémní.

Superúplněk je neoficiální astronomický název pro situaci, kdy se sejdou dvě okolnosti v jeden den. Měsíc je v úplňku a zároveň je na své dráze k Zemi nejblíže. Letos nás čekají tzv. superúplňky jen dva. Ten dnešní a další přijde hned v květnu. 

 

Úplňku na konci dubna se také přezdívá růžový. Nemá to ale spojitost se zabarvením Měsíce. Podle Starého farmářského almanachu se tak úplňku říká kvůli kvetoucím plamenkám šídlovitým, které jsou charakteristické svou růžovou barvou.

 

 

Podle indiánské tradice se dubnovému úplňku říká Úplněk rašící trávy. A co tedy o tomto úplňku čekat, radí čtenářům TN.cz astroložka Hana Černá. Úplněk ve znamení Štíra ovlivňuje i protilehlé znamení Býka. Dubnový úplněk tak bude nejvíc působit na právě na Býky a Štíry a také na lidi, kteří mají svůj ascendent či Lunu v jednom z těchto znamení.

 

"Tento úplněk bude velmi silný pro vášně a erotiku. Budeme více toužit po smyslovém uspokojení. Více na nás také budou působit vjemy estetické, oceníme vše krásné a dobře na nás bude působit příjemné prostředí," popisuje Černá.

 

 

Podle numerologie je den pod číslem devět. I po této stránce je den zaměřený na city a objeví se tak zvýšená citlivost, u někoho může jít až o přecitlivělost. "Budeme toužit po druhých, budeme chtít být více s blízkými, s partnerem. Někdo může mít pocit, že víc dává, než dostává a u někoho se mohou objevit citová hnutí z extrémů do extrémů," říká Černá.

 

Astroložka radí v tento den neřešit nic důležitého. "Den nabádá k opatrnosti a rozvážnosti. Podporuje tvůrčí činnost, studium, tanec a hudbu. Superúplněk také přeje duchovnímu růstu a dokončení různých projektů," doplňuje astroložka.

 

Ale u citlivějších lidí se mohou objevit i výrazné pocity samoty a zmatky v rozboru současné soukromé situace. Na povrch mohou vyplavat třeba i staré křivdy. "Pozor na extrémní přístup, vše si raději dvakrát rozmyslete," radí astroložka.

 

 

Co se týká zdravotního stavu, tak ten se podle Černé vlivem úplňku může zhoršit. Štír působí na pohlavní a vylučovací orgány, takže jsou v tento den zranitelnější močové cesty a ledviny. Dubnové počasí je zrádné, tak dejte pozor na prochladnutí, infekce a také náhodné známosti. Na místě je podle astroložky pečlivá hygiena.

 

Dubnový úplněk ve znamení Štíra je plný protikladů, ale i to se dá využít. "Den využijte pro své vzdělání, profesi, dokončení projektů, komunikaci a odpoledne či večer dejte průchod citům a vášni," doporučuje Černá. Radí také, abyste zkusili zapomenout na všechny křivdy a nedorozumění, odpustit těm, na kterých vám záleží.

 

Podívejte se na superúplněk nad Prahou:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz