Numerologie

Magický Valentýn 14. 2. 2021: Dnes je vhodný den na žádost o ruku!

Valentýnská numerologie
Zdroj: Getty Images
Ilustrační snímek
Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
14.2. 2021 5:45
Téma:

Den svatého Valentýna připadl letos na neděli, takže pokud ho slavíte, máte čas si svátek náležitě užít. A když se necháte vést numerologickým rozborem od numeroložky Hanky Černé, můžete se právě dnes vyslovit!

I když tento Valentýn nemůžete vzít svou drahou polovičku do kina, nezoufejte. Podle numerologie to totiž vypadá na romantický den i bez toho. Rozbor pro TN.cz vypracovala numeroložka Hana Černá.

 

Výsledné číslo dne 14. 2. 2021 je trojka, která je mocná a dokonalá. Je to číslo tvůrčí představivosti, pozitivního myšlení a fantazie. Dodává optimismus a radost ze života. Také je příznivé pro uměleckou tvorbu, podporuje pěstování mezilidských vztahů a získávání popularity.

 

 

Navíc číslo tři přeje dosažení dílčích úspěchů. Představuje také vývoj, pokrok a vzestup. Je to den vhodný pro svou prezentaci a komunikaci jakéhokoliv druhu. A z toho vyplývá velmi důležitá informace pro letošní den sv. Valentýna.

 

Anketa

Slavíte Den svatého Valentýna?

Hlasovalo 76 lidí.

Podle numeroložky je tento Valentýn totiž skvělým dnem pro zásnuby nebo uzavření sňatku. Takže pokud už delší dobu čekáte na ten pravý okamžik, kdy požádat svou lásku o ruku, nyní přišel. Navíc se dají lehce urovnat partnerské i jiné vztahové problémy.

 

 

Nedělní datum je také vhodné pro přivedení potomka na svět. Takže Valentýn nám letos opravdu přeje. "Užijte si ho a vyjádřete pozitivní city druhým. Láska je velmi silná pozitivní energie, která každému pomůže a povzbudí ho. Obzvlášť v této nelehké době," radí Černá.

 

Podle ní nejsme nikdy sami, někdo nás má vždycky rád a záleží mu na nás. Důležité je nejen přijímat, ale i dávat. "Važme si lásky a hlavně ji dejme najevo. Někdy stačí jen pár slov a může se nám příznivě změnit život," dodává numeroložka.

TN.cz