Napadení

Další útok agresivního psa v Praze. Zraněn byl osmiletý chlapec

Martin Klícha
Martin Klícha
Aktualizováno 17:34
19.4. 2021 17:18
Téma:

Policisté vyjeli v pondělí odpoledne k agresivnímu psovi, kterého majitel nezvládal. Pes měl podle telefonátu na tísňovou linku pokousat malé dítě. To se nakonec naštěstí nepotvrdilo, i tak ale chlapec lehce zraněn byl. Maminka dítěte nicméně příjezd záchranné služby nepožadovala.

V pondělí kolem půl páté odpoledne přijala tísňová linka hlášení o agresivním psovi ve vnitrobloku domů v ulicích Jugoslávských partyzánů a Velflíkova v Praze. Podle oznamovatelky bylo pokousáno dítě.

 

"Policisté na místě zjistili, že nedošlo k pokousání dítěte psem, pouze mu způsobil nějaké modřiny. Policisté ženu s dítětem poučili, aby se dostavila na ošetření a s lékařským nálezem se následně dostavila na místní oddělení policie. Policisté majitele psa ztotožnili, celou věc zadokumentovali a nyní se budeme celým případem dále zabývat," sdělil k případu mluvčí policie Jan Rybanský.

 

Maminka dítěte nechtěla na místo přivolat záchrannou službu, osmiletý chlapec tak podle všeho vyvázl z incidentu bez vážnějších zranění. Agresivní měl být podle dostupných informací retrívr.

 

 

Pražští policisté na začátku dubna vyšetřovali také velmi vážný incident, při kterém pes pokousal a vážně zranil teprve čtyřletého chlapce. Muž z místa útoku utekl, policii se přihlásil až po zveřejnění případu.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz