Císařský řez

Malé lásky: "Já už na to s*ru, jdu pryč!" prohlásí Klára při porodu

Téma:

Už ve středu uvidí diváci další premiérový díl dokureality Malé lásky. A bude to opravdové drama! Ne vždy totiž porod probíhá podle představ maminky. O tom se přesvědčila i Klára, která trpěla tak velkými bolestmi, že lékaři museli provést císařský řez.

"Já už nemůžu. Já už na to s*ru, já jdu pryč. To hrozně bolí. Vyndejte ho ze mě," naříká v ukázce prvorodička Klára a stěžuje si na obrovské bolesti. Její porod přitom zpočátku probíhal zcela ideálně.

 

Ani po několikahodinovém snažení ale nemohla Klára porodit, a tak lékaři museli provést akutní císařský řez. Přitom dokud to jde, vždy se zdravotníci snaží o to, aby porod proběhl co nejpřirozeněji. V Klářině případě už to ale nešlo - byla vyčerpaná a miminko stále nechtělo ven.

 

GALERIE: Malé lásky - 6. díl

1
/
19
Zdroj: TV Nova
Malé lásky - 6. díl - 1

 

 

Prvorodička ale bude mít před císařským řezem velký strach. "Nejhorší, co se může stát, je, že rodič přežije svoje dítě," obává se Klára před porodem. To ještě ani netuší, že půjde opravdu o život...

 

Jak dopadne příběh Kláry a Marka? Sledujte Malé lásky už dnes ve 21.35 na Nově! Předchozí díl najdete na NovaPlus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak se dnes daří zadlužené Simoně a Lukášovi z Malých lásek? Jde jim o střechu nad hlavou!

epa TN.cz