obvinili ji

Malého Adama pokousala v jeslích učitelka! Usvědčil ji otisk zubů

Téma:

V dobré víře dala svého devítiměsíčního synka Adámka do jeslí v Trnavě, vrátili jí ho ale ve zuboženém stavu. Nakonec se ukázalo, že si na něm nejspíš vylila zlost jedna z učitelek. Usvědčil ji otisk zubů na chlapečkově ruce. Informuje o tom televize Markíza.

Případ se stal před půl rokem ve slovenské Trnavě. Když si matka vyzvedla svého syna z jeslí, strašně plakal, byl červený ve tváři a měl kousanec na ruce. Lékaři potvrdili, že chlapec má pohmožděniny a kousnutí je od dospělého člověka. Proto se obrátila na policii.

 

Na výsledek čekala několik měsíců, teď už je ale jasné, jak to bylo. Modřinu na tváři a otisk po kousnutí na levé ruce má Adámek od učitelky. "Mohu potvrdit, že bylo proti Etele T. vzneseno obvinění z ublížení na zdraví ve stádiu pokusu," uvedl mluvčí krajské prokuratury v Trenčíně Mojmír Huna.

 

"Věděla jsem od začátku, že syna zbila učitelka, byla jsem o tom přesvědčená. Doufám, že za to teď ponese odpovědnost. Jsem šokovaná," popsala matka pokousaného chlapečka.

 

 

Adámka si z dětských jeslí odnesla ve zuboženém stavu jen dva týdny po tom, co tam nastoupil. Jen co se případ dostal na veřejnost, majitel jesle uzavřel.

 

Vyšetřovatelé obvinili učitelku na základě znaleckého zkoumání. Dokázalo, že otisk chrupu se nejvíc podobá 34leté Etele T., tedy učitelce. Matka navíc tvrdí, že když si pro syna přišla, učitelka byla opilá. Teď ji čeká soud. Pokud se prokáže, že Adámkovi opravdu ublížila, může dostat až pět let vězení.


ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Učitelka mi téměř zničila syna

Učitelka nechtěla studentku pustit o hodině na záchod! Dívka za to vysoudila astronomickou částku

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Agresivní učitelka surově bije malé holčičky! Zrůda nešetřila pěstmi ani kopanci

mom TN.cz