Děsivá shoda náhod

Matka zemřela při nehodě, za půl hodiny byla mrtvá i její dcera (†8)!

Julia a Elizabeth zemřely jen půl hodiny po sobě
Zdroj: facebook
Julia a Elizabeth obě zemřely při nehodě
Téma:

Asi nikdo si nedokáže představit, co prožívá Kevin Patterson. Ten během jediné půlhodiny ztratil manželku i dceru. Obě zahynuly při dvou dopravních nehodách na stejné silnici.

Děsivá shoda náhod připravila nešťastného muže o ženu i osmiletou dcerku. Julia Pattersonová a malá Elizabeth z americké Alabamy zemřely jen půl hodiny po sobě. Staly se obětí dvou různých nehod na té samé silnici. O jejich osudu píše britský portál The Sun.

 

Julia řídila rodinné auto, když se nedaleko svého domu srazila s jiným vozem. Záchranáři během okamžiku dorazili na místo, aby ošetřili dva zraněné. 39leté matce už ale pomoci nedokázali. Mohli ji jen prohlásit za mrtvou.

 

Jen o pár minut později se její dcera Elizabeth vracela ze školy a neměla ani tušení, co se mamince stalo. Když přecházela silnici, kde její matka zemřela, srazilo ji auto! Bylo to jen o několik kilometrů dále, než zemřela Julia. I děvčátko bylo na místě mrtvé.

 

 

 

"Nemůžu tomu uvěřit. Ani nevím, jak se cítím. I když jsme měli problémy, stále jsem Julii hluboce miloval. Teď myslím jen na to, co mohlo být s námi i s tou nejchytřejší, nejmilejší, nejkrásnější holčičkou, co jsem kdy poznal. Řekněte mi, že je to zlý sen," svěřil se Kevin na sociální síti.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
epa TN.cz