dostala se do televize

Maminka Lucie vážila přes metrák! Prozradila, jak zhubla 40 kilo

Téma:

Více než 40 kilo shodila za rok a půl maminka Lucia ze Slovenska. Se svou úžasnou proměnou se pochlubila v Teleránu na televizi Markíza. Neuvěříte, jaká je z ní kočka!

Vánoce jsou na jídelníček člověka pořádný nápor. Není divu, že po svátcích hodně lidí zkouší nejrůznější diety. O těch se bavili i v ranní show na televizi Markíza. Během vysílání se jim se svým příběhem svěřila i divačka Lucia, které se podařilo zhubnout 40 kilo! Moderátoři ji vyzvali, aby za nimi do Telerána přijela. A Lucka skutečně přišla a o životní změně promluvila!

 

Předtím, než začala hubnout, vážila Lucia rovných 110 kilo, dnes jí ručička na váze ukazuje číslo 69. "Vždy jsem byla silnější, ale po porodu syna se to zlomilo. Měli jsme otočený režim - malý byl v noci vzhůru, přes den jsme dospávali. Abych měla energii být s ním vzhůru, jedla jsem sladké. A postupně jsem nabírala a nabírala," vzpomínala Lucka.

 

Právě sladkosti byly kamenem úrazu. Lucka si nedokázala představit, že by si po normálním jídle nedala ještě něco sladkého. Jednoho dne se ale rozhodla, že takhle to dál nejde.

 

 

"O Velikonocích jsme byli na termálním koupališti. Malý byl s dědou v bazénu a blbli spolu, já zatím seděla na břehu naštvaná na celý svět. Ze šatny vyšla maminka s dvojčaty – byla krásná a štíhlá a šla si s dětmi hrát do vody. V té chvíli mi přišlo líto, že já sama v bazénu nejsem," popsala.

 

Už po cestě domů začala hledat tipy na zdravé stravování a cvičení. A dnes byste ji nepoznali, je z ní neskutečná kočka! Podívejte se v galerii.


 

GALERIE: Lucia

1
/
9
Zdroj: facebook
Lucia - 1

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Manželé si do nového roku dali předsevzetí, že zhubnou. Po 2 letech si nejsou vůbec podobní!

DRSNÁ PROMĚNA: Vážila skoro 300 kilo. Pak se rozhodla zhubnout a dnes je z ní neuvěřitelná kráska!

Související témata:
mom TN.cz