krásný příběh

Maminka začala rodit doma, záchranáři jí pomohli po telefonu

Miminko se narodilo doma
Zdroj: ZZS Jihomoravského kraje
Chlapeček se narodil zdravý
Téma:

Žena z Jihomoravského kraje začala rodit, do nemocnice už ale dojet nestihla. Chlapečka proto musela porodit doma. Než dojeli záchranáři, pomáhala jí po telefonu operátorka. Příběh skončil šťastně a rodiče se teď těší z krásného a zdravého chlapečka.

Krásných zpráv není nikdy dost - a o jeden příběh se šťastným koncem se podělili i novopečení rodiče z Jihomoravského kraje. Žena už nestihla dojet do nemocnice a chlapečka musela porodit doma.

 

Po celou dobu ji po telefonu pomáhala operátorka jihomoravské záchranky Barbora Jasenská. Té také patřilo velké díky od rodičů.

 

"Rád bych vyjádřil touto formou poděkování paní na dispečinku, která nám pomáhala po telefonu při porodu doma, jelikož jsme nestihli dojet do nemocnice," napsal tatínek dítěte záchranářům.

 

"Maminka i syn jsou v pořádku. Nemalé poděkování samozřejmě patří i posádce, která za námi přijela a o maminku i syna se postarala," dodal. "Za poděkování jsme vděční, výjezdy s takto šťastným koncem jsou opravdu ty nejkrásnější," napsalali jihomoravští záchranáři na facebooku.

 

 

Operátorku Barboru poděkování dojalo. "Bylo to první miminko, které jsem pomáhala po telefonu rodit. Ani nemůžu najít slova, abych vyjádřila svoje pocity. Jsem ráda, že všechno dobře dopadlo. Maminka i tatínek byli stateční, skvěle spolupracovali. A chlapečkovi přeju do života jen to nejlepší," vzkazuje rodičům Barbora Jesenská.

sei TN.cz