Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

galerie divadlo pro média?

Mámy kritizují Kate: Po porodu to takhle nevypadá, tohle je realita!

Maminky pár hodin po porodu
Zdroj: Instagram / Twitter, Profimedia.cz

Celý svět v pondělí obletěly snímky usměvavé a nalíčené vévodkyně Kate, která v červených šatech a v podpatcích na schodech nemocnice s dítětem v náruči zamávala novinářům. Od porodu přitom v tu chvíli uplynulo teprve sedm hodin. Novopečené maminky po celém světě nechápou, jak je to možné. V reakci tak internet doslova zaplavily snímky, jak vypadaly několik hodin po porodu ony.

Kate přivedla svého třetího potomka na svět v pondělí minutu po 11. hodině. Už za necelých sedm hodin však budovu Nemocnice Sv. Marie opustila. Před nemocnicí se v doprovodu svého manžela ukázala v červených šatech s bílým límečkem, které nápadně připomínaly šaty princezny Diany.

 

Britové byli radostí bez sebe. Veřejnost si nemohla vynachválit, jak moc to vévodkyni Kate slušelo. Vzápětí se však objevily i kritické názory. Novopečené maminky se začaly ptát, zda bylo vhodné, aby Kate několik hodin po porodu vystoupila v podpatcích s nalíčeným obličejem, oblečená v šatech od předního módního návrháře.

 

Maminky si tak začaly stěžovat, že se při pohledu na její záběry cítily nepříjemně a odpudivě. Podle některých měla Kate zvolit vhodnější oblečení nebo dokonce neměla před kamery vůbec chodit, protože to prý přináší nerealistický obrázek matky po porodu.

 

GALERIE: Maminky pár hodin po porodu

1
/
7
Zdroj: Instagram / Twitter
Maminky pár hodin po porodu - 1

 

"Neočekávala jsem, že uvidím ženu několik hodin po porodu v punčochách, na podpatkách a s náušnicemi," stěžovala si podle DailyMail jedna z maminek. Na sociálních sítích se následně rozpoutala obrovská diskuze. Nový rozměr jí následně udala britská moderátorka Katy Hillová, která jako první zveřejnila fotku, jak po porodu vypadala ona.

 

Čtenářky, vypadaly jste po porodu také tak skvěle? Nebo tomu bylo naopak? Pochlubte se svými příběhy a fotkami a pošlete je na zpravy@nova.cz

 

Na příspěvek televizní hvězdy vzápětí reagovaly stovky maminek, které začaly zveřejňovat své vlastní fotky několik hodin po porodu. "Byla jsem v nemocnici téměř 24 hodin. Pak jsem odešla v pyžamu, kapuci a legínách. Je mi jí líto a je to škoda. Měla by si užívat prvních pár hodin po porodu," napsala k fotce jedna z žen.

 

 

Vévodkyni Kate tak kritizuje část maminek doslova po celém světě. Odpůrkyně jejího vystupování se našly i Česku. "Pár hodin po porodu vypadá takhle a jde rovnou domů? Nenormální," stěžovala si například Veronika V. na facebooku.

 

Další české ženy zase vévodkyni Kate brání. "Nechápu, proč se některé maminy rozčilují. Každý vypadá jinak a připadá mi, že jen závidí," napsala divačka Renata, která nám zaslala i fotografii, kterou pořídila čtyři hodiny po porodu.
 

Kate, William a jejich syn na cestě z nemocnice domů: 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zázrak zrození: 9 úžasných změn, které během těhotenství proběhnou v těle ženy

O důvod víc k radosti ve Velké Británii: Královská rodina oznámila očekávání dalšího potomka!

Zbláznil se? Princ Harry udělal před svatbou odvážné gesto, které mu jednou může zničit život!

jva TN.cz