Viktor Vincze

Manžel Banášové o neplodnosti: Tohle všechno musel obětovat!

Svatba Adely Banášové a Viktora Vinczeho - 1
Zdroj: TV Markíza, Dominik Stehnáč
Adela Banášová a Viktor Vincze se brali na začátku června, od té doby se snaží o dítě
Téma:

Slovenský moderátor Viktor Vincze nedávno šokoval otevřeným přiznáním, že nemůže mít děti. Teď popsal, co všechno obětoval pro to, aby dal Adele Banášové alespoň nějakou naději na miminko.

Viktor Vincze už nemohl dokola poslouchat, jak se jeho manželky Adely Banášové pořád někdo ptá, kdy budou mít děti. A tak se rozhodl otevřít svou třináctou komnatu a otevřeně přiznal, že je chyba v jeho spermiích.

 

Teď se Viktor rozhodl celý příběh popsat ještě detailněji. "Adel říkala, že jsem mladý kluk a problém bude zřejmě u ní. Nakonec se to ale úplně otočilo. A o tom to celé je - mladí kluci si myslí, že jsou určitě v pořádku, ale nemusí to tak být," sdělil Vincze portálu Nový čas.

 

Oblíbený moderátor prožíval poté, co si vyslechl diagnózu, obrovský smutek. "Dva dny jsem z toho byl úplně vykolejený, zasáhlo mě to. Přiznám se, že jsem si i poplakal. Nebyl jsem smutný ze sebe, spíše jsem to vnímal jako zklamání pro Adel. Těšila se na děti a já jí je nedokážu dát," přiznal Viktor.

 

 

Od té doby naprosto změnil svůj životní styl. "Chodím v teplácích, několik měsíců už nepiju alkohol, ani pivo si nedám. Vysadil jsem cigarety, chodím cvičit do fitka. Odmalička jsem nosil elastické boxerky a teď jsem si koupil volné, aby se mi nezahřívala varlata," dodal moderátor.

 

Špatné zprávy lékařů a zklamání mu nakonec pomohla překonat láska a podpora jeho manželky Adely. Oba věří, že se jednou stanou šťastnými rodiči. "Chladím se v tomto směru, jak se dá, nevyhřívám si sedadlo v autě, snažím se dlouho nesedět a co nejvíc se procházím. Dělám všechno pro to, aby se moje spermie tvořily v ideálním prostředí," uzavřel Vincze.

epa TN.cz