Pozdvižení v Plzni

Manželka našla muže s bodnou ranou v krku. Mohla to být vražda!

Téma:

Obrovský šok má za sebou žena, která v plzeňské čtvrti Slovany objevila ve čtvrtek odpoledne po příchodu domů manžela s bodnou ranou v krku. Případ už vyšetřují krajští kriminalisté, může jít i o vraždu.

"Před šestnáctou hodinou jsme přijali oznámení, že v jednom bytě na Slovanech byl nalezen mrtvý muž. Na místo vyjeli nejprve kriminalisté z městského ředitelství, posléze i krajská kriminálka. Na místě stále pracují," řekla TN.cz ve čtvrtek večer policejní mluvčí Pavla Burešová.

 

Doplnila, že na místě byl i soudní lékař a přesnou příčinu smrti muže určí nařízená soudní pitva. Jak muž zemřel, nechtěla Burešová komentovat s tím, že více informací bude k dispozici v pátek.

 

Podle informací TV NOVA měl mrtvý muž bodnou ránu v krku. To by mohlo znamenat i sebevraždu, jenže kriminalistům se nedaří najít nůž nebo jinou zbraň, která by mohla ránu způsobit.

 

 

Je tedy možné, že jde o vraždu. Tomu by nasvědčovalo i to, že do bytu přijeli i krajští kriminalisté, kteří mají na starosti právě nejzávažnější trestnou činnost.

pez TN.cz