aféra slavných

Manželka Willa Smithe byla nevěrná. Přiznání sledovalo 25 milionů lidí

Téma:

Nejen americký šoubyznys žije přiznáním manželky herce Willa Smithe k nevěře, kterou odhalila ve svém živě vysílaném pořadu. Herečka měla v minulosti vztah s o 20 let mladším zpěvákem. Pořad trhl rekord - sledovalo ho přes 25 milionů lidí.

Slavný herec Will Smith a jeho manželka Jada roky platili za jeden z nejstabilnějších párů amerického šoubyznysu, tomu je ale, zdá se, konec. Jada se totiž po 23 letech manželství v přímém přenosu přiznala k nevěře s o 20 let mladším zpěvákem Augustem Alsinou.

 

"Nejdřív jsme byli jen přátele, chtěla jsem mu pomoci v těžké situaci - byl psychicky nemocný. Ale pak jsme se velmi sblížili," vyjádřila se slavná herečka, známá třeba z trilogie filmů Matrix.

 

Poměr s mladým zpěvákem ale dlouho nevydržel - Jada si údajně uvědomila, že mladý milenec problémy v manželství nevyřeší.

 

 

Herečka pak dodala, že asi před pěti lety se s manželem rozešli, protože měli vážné problémy. Do svého pořadu "U červeného stolu" ho pozvala, aby spolu prý vše objasnili veřejnosti.

 

Podle amerických médií ale ani Will Smith není žádný svatoušek. V minulosti se spekulovalo o jeho vztahu s hollywoodskou herečkou Margot Robbie, s níž si zahrál v komiksovém filmu Sebevražedný oddíl.

 

Hvězdný pár se ale během rozhovoru, který sledovalo přes 25 milionů lidí, shodl, že mají nyní mnohem zdravější manželství.

Martina Nášelová, jh TN.cz