Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

výměna manželek

MANŽELKY: Co dělají Lucie a Nataša dnes? Pomohla Výměna?

Televize Nova včera odvysílala další díl úspěšné reality show výměna manželek. Pětapadesátiletá Nataša si zkusila, jaké to je žít s mužem s přehnanými nároky – a právě díky němu se do výměny přihlásila Lucie, která s přehledem zvládla početnou romskou rodinu. Doma jí však chybělo pochopení. Jak se oběma rodinám daří dnes?

Málo lásky a stereotyp - to byl hlavní důvod, proč jednatřicetiletá Lucie z Jestřebí svou rodinu do výměny přihlásila. V jižních Čechách čekalo dvojnásobnou maminku pět romských dětí, občas jí dávaly zabrat, ale padli si do oka - sjížděli dokonce řeku nebo nocovali v teepee. Loučení pak bylo o to emotivnější.

 

Zato pětapadesátiletá pěstounka Nataša si s náhradním manželem moc nesedla - byla zvyklá na poklidnější režim a to se třicetiletému Leošovi nelíbilo. A taky zjišťoval, že mu Lucka chybí - výměna jim prý prospěla.

 

 

"Určitě to pomohlo v komunikaci. Manžel si mě váží, co vše zvládám a i já vím, že mám šikovnýho chlapa. Domluvili jsme se, že bychom měli zvolnit tempo," říká dnes Lucie.

 

Dokonce jí po dvou letech manželství koupil snubní prsten. Stále spolu a stále s úsměvem na tváři jsou i Láďa s Natašou - i jejich vztahu prý výměna prospěla, stejně tak i vztahům sousedským. Rodina se dokonce dočasně rozrostla o další dvě děti. "Nakonec se ale maminka vrátila a vzala si je zpátky. Ty dětičky se ale stejně asi vrátí," myslí si Nataša. S manželem by jich tak v péči měla sedm.

tn.cz / gar