Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

výměna

MANŽELKY DNES: Rodina Nataši se rozrostla! Má Lucie snubák?

Výměna manželek: Matka s pěti dětmi si sáhla na dno svých sil!
Zdroj: TN.cz

V novém díle Výměny manželek jste viděli temperamentní Lucii, která zavítala do života romské rodiny s pěti dětmi. A na straně druhé se Nataša musela přizpůsobit náhradnímu manželovi s vysokými nároky. I tentokrát vám přinášíme informace o tom, jak žijí po Výměně!

Do Výměny manželek rodinu přihlásila Lucie, chtěla vyskočit ze stereotypu a zjistit, zda za hádkami s jejím mužem nestojí málo vzájemné úcty. Pobyt v romské rodině pro ni byl přínosem a i když se najednou musela starat o pět dětí, vše zvládala s přehledem. S manželem Leošem jsou pořád spolu!

 

 

"Výměna nám pomohla k lepší komunikaci. Manžel si i víc váží toho, co všechno zvládnu, na druhou stranu i já jsem si uvědomila, že mám doma šikovného chlapa, který zvládne soustu věcí, takže je zbytečné, aby mezi námi vznikaly roztržky z maličkostí. Uvědomili jsme si, že máme jeden na druhého nastavené dost vysoké limity, takže ty jsme si snížili, abychom se vyvarovali zbytečným hádkám," prozradila Lucie.

 

GALERIE: Výměna manželek - Matka s pěti dětmi si sáhla na dno svých sil!

1
/
26
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek: Matka s pěti dětmi si sáhla na dno svých sil! - 1

 

"Dohodli jsme se na tom, že bych měla zbrzdit to své životní tempo – ubrat z těch svých povinností. A víc si nyní vážíme společného času a zázemí, které máme," rozpovídala se Lucie. A konečně se dočkala snubního prstenu, Leoš s ní jel asi týden po Výměně na nákup a zatáhl ji do zlatnictví!


Odvysílané díly Výměny manželek můžete najít na NOVAPLUS.

 

Přihlásit se do Výměny byl Natašin nápad. Chtěla, aby si manžel Láďa uvědomil, že výchovu pěti dětí, které mají v pěstounské péči, dobře zvládá. A i přestože energická Lucie její místo na deset dní zastala na jedničku a potvrdila tak Láďovi jeho tvrzení – že péči o pět dětí zvládne každá – je Láďa na svou ženu Natašu pyšný a neměnil by. I oni jsou tedy stále spolu a šťastní. A jejich rodina se rozrostla o dva další členy – děti.

 

 

tn.cz / gar