Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Nejkratší svazek

Manželství trvalo pouhé tři minuty! Za rozvod mohla tato poznámka

Smutná nevěsta
Zdroj: Getty Images
Ilustrační foto

Jen tři minuty trvalo manželství muže a ženy z Kuvajtu. Nevěsta požadovala okamžitý rozvod poté, co ji partner urazil.

Někteří lidé si zřejmě nejsou souzeni, často si to ale odmítají připustit, dokud není pozdě. Takové vztahy pak končí rychlým rozvodem nebo anulovaným manželstvím. To je také případ novomanželů z Kuvajtu, píše portál Daily Mirror.

 

Nejmenovaný muž a žena byli manželé pouhé tři minuty. Jejich svazek záhy ukončila nehoda a následný komentář ženicha. Událost se zapsala do dějin asijské země jako zatím nejkratší manželství.

 

Podle místních médií nevěsta zakopla o dlouhé šaty a upadla, když partneři odcházeli ze síně, kde svůj sňatek stvrzovali podpisem. Místo toho, aby muž manželce pomohl zpět na nohy, vysmál se jí, že je hloupá.

 

 

Žena se podle zpráv rozčílila k nepříčetnosti a po soudci v síni požadovala okamžité ukončení svého manželství. Soudce souhlasil a svazek anuloval jen tři minuty poté, co dvojici prohlásil za manžele.

 

Příběh se začal rychle šířit na sociálních sítích. Většina uživatelů souhlasí s postojem ženy. "Manželství bez respektu už od začátku nemá šanci na úspěch," napsal jeden z nich. "Pokud se takhle chová už na začátku vztahu, je lepší ho opustit," souhlasí další.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Má váš vztah šanci na přežití?
13 tajemství šťastného manželství: Rady od skutečných párů!

TN.cz