půjdou do poradny

Manželství Williama a Kate se prý hroutí! Mohou za to jiné ženy

William a Kate
Zdroj: Profimedia
William a Kate prý mají problémy v manželství

Ačkoli na veřejnosti působí jako dokonalý pár, ve skutečnosti to možná taková idylka není. I když patří ke královské rodině, jsou William a Kate jen lidi, kterým se nevyhýbají ani všední problémy. Teď se prý potýkají s manželskou krizí.

Po kauze lyžovačky prince Williama ve Švýcarsku, na které byl bez rodiny jen s kamarády, prochází manželství královského páru krizí. Tvrdí to blízký zdroj, který to řekl portálu RadarOnline.com. Píší o tom tvnoviny.sk.

 

Před pár měsící nachytali prince Williama, jak se baví v baru s cizími ženami. Dokonce ho spojovali i s modelkou Sophie Taylorovou, se kterou si zašel na večeři. Pravděpoobně šlo jen o zábavu a k ničemu nedošlo, protože modelka má přítele. Podle blízkého zdroje to však Kate brala jako veřejné ponížení.

 

 

Od té doby drží Kate Williama zkrátka. Vnuk královny Alžběty II. si dobrovolně sype popel na hlavu a snaží se to naprait. Dělá všechno, co Kate na očicíh vidí, a na veřejných akcích se k ní chová pozorněji něž jindy. Dokonce prý souhlasil s párovou terapií. Kate se mu snaží odpustit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Příběh lásky Kate a Williama! Podívejte se, jak to všechno začalo!
Rozmařilá Kate: víme, kolik utrácí mladá paní za "šminky"

mom TN.cz