UKÁZKA Scéna na ulici

Marcela v Ulici odhalila Martinovu nevěru! Do Šárky se pořádně opře

Seriál Ulice: Jak si Marcela vyřídí účty se Šárkou?
Zdroj: TV Nova
Marcela si to se Šárkou drsně vyřídí
Téma:

U Maléřových v seriálu Ulice přituhuje! Marcela obvinila Veroniku, že je Martinovi nevěrná, přitom je to právě naopak. Když to Marcela zjistí, je na svoji kamarádku pořádně naštvaná. Nejdřív ji čeká nepříjemný rozhovor s Veronikou, potom se Šárkou!

Marcela už delší dobu podezírala Veroniku, že podvádí jejího strejdu s Lukášem Binarem. Ve čtvrtečním dílu ale zjistila, že je to přesně naopak a zhroutily se tak všechny její ideály o Martinovi. Navíc se užírá, že tetu Veroniku obvinila z nevěry.

 

Nejradši by Marcela nic neřešila, místo toho ji ale čeká těžký rozhovor s Veronikou. Ta se snaží neteři vysvětlit, že Martina opravdu nepodvádí. Netuší, že tím Marcelu ještě více stresuje, protože ta neví, jak se zachovat.

 

Na otázky Veronice proto odpovídá jen jednoslovně nebo v hádankách. Všechno ale nakonec ustojí a strejdovu nevěru alespoň pro tentokrát neprozradí. Veroniku ale Marcela pořádně zmate, jak se můžete podívat v ukázce.

 

 

Rozhovorem s Veronikou totiž Marcelino trápení nekončí. Když na ulici potká kamarádku Šárku, která má s Martinem poměr, vybuchne a vyřídí si s ní účty. Co jí řekne? A kdo je u hádky uvidí? Podívejte se na exkluzivní ukázku na Nova.cz!

epa TN.cz