Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Dobrý konec

Marta přišla o muže, při porodu pak začala hořet! Teď našla štěstí

Marta, která hořela na porodním sále - 4
Zdroj: facebook

Slovenka Marta zažila krutý porod, když pod ní vzplálo lůžko na sále. Utrpěla popáleniny 2. a 3. stupně, ze kterých se stále vzpamatovává. Teď ji ale potkalo štěstí. Po smrti prvního manžela se znovu vdala a roční synek tak má tatínka.

S Martou se život zrovna nemazlil. V dětství utrpěla několik vážných úrazů, poté musela překonat tragickou smrt manžela Jaroslava, kterému v 36 letech selhalo srdce. Před rokem přišla další rána - při porodu vysněného chlapečka začalo nemocniční lůžko pod ní hořet.

 

Marta utrpěla v trebišovské nemocnici popáleniny druhého a třetího stupně na 30 procentech těla. Porodit musela na jiném sále a poté ji přepravili do specializovaného zařízení v Košicích. Lékaři nejdříve netušili, že pod Martou vzplálo lůžko, upozornila je na to sama svým křikem.

 

GALERIE: Marta je znovu šťastná

1
/
4
Zdroj: facebook
Marta, která hořela na porodním sále - 4

 

Téměř na den přesně rok poté stanula Marta před oltářem a slíbila věrnost milovanému Štefanovi. "Stál při mně, byl mojí oporou a pomohl mi překonat nejhorší. V nemocnici mě navštěvoval každý den," vyprávěla 29letá maminka pro portál cas.sk.

 

 

Se Štefanem se přestěhovali do Košic, poté přišly zásnuby a společné bydlení. "Musela jsem ale řešit i méně příjemné záležitosti jako dědické řízení po prvním manželovi, neshody s bývalou tchyní nebo výslechy na policii," přiznala Marta.

 

Policisté přitom zatím okolnosti požáru na porodním sále nevyjasnili. "Nejdříve musí policie a inspekce zjistit příčiny požáru a kdo je za to zodpovědný. Až potom může vyčíslit bolestné. Peníze mě ale nezajímají, chci vědět pravdu, co se na sále stalo," uzavřela Marta.

 

Podívejte se na archivní reportáž TV Markíza:

epa TN.cz