hororová nehoda

Martin (†23) a David (†24) se domů nevrátí. Z jejich auta zbyl jen vrak!

Tragická nehoda na Slovensku - 8
Zdroj: facebook, OR HaZZ Humenné
Z auta zbyl po nehodě vrak

Dva mladé životy vyhasly při dopravní nehodě, která se stala v úterý večer mezi obcemi Slovenská Volová a Ohradzany na Slovensku. Z auta, ve kterém mladíci jeli, zůstal jen vrak. V nemocnici skončily i dvě ženy.

Martin (†23) a David (†24) už se domů do obce Víťazovce nikdy nevrátí. Jejich Passat ze zatím neznámých důvodů narazil ve vysoké rychlosti do BMW, které jelo před nimi. V druhém autě seděla Katarína (21) a Natália (18), obě skončily v nemocnici. Píší o tom Topky.sk.

 

GALERIE: Tragická nehoda na Slovensku

1
/
15
Zdroj: facebook, OR HaZZ Humenné
Tragická nehoda na Slovensku - 1

 

Z BMW zbyl po nehodě jen vrak, mladíci neměli šanci přežít. Dívky měly větší štěstí. Řidička Katarína utrpěla poranění hrudníku, břicha, páteře a otevřenou zlomeninu pravé horní končetiny. Její spolujezdkyně má zlomený nos a rány v obličeji. Obě jsou ale ve stabilizovaném stavu.

 

 

Proč k nehodě došlo, budou zjišťovat vyšetřovatelé. Podle lidí na sociálních sítích ale nebylo tajemstvím, že mladík rád jezdil rychle, a to klidně i přes vesnici. "Chtěl jsem ho v pondělí natočit, jak jel přes obec Víťazovce. Nestihl jsem ani vytáhnout telefon z kapsy. Odhadem přes obec tehdy jel minimálně 130 - 150," napsal jeden z komentujících.
 

Související témata:
mom TN.cz